Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok-e olyan szempillaspirál...

Tudtok-e olyan szempillaspirál márkát mondani, aminek a színe átlátszó, de jelentősen meghosszabbítja a szempillákat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

miss sporty

és mellé még szempillagöndörítő

2011. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez olyan elég fából vaskarika dolog. :D

Ugye úgy hosszabbítja a pillákat a spirál, hogy a végét, ami olyan vékony a szálaknak, hogy szinte áttetsző, befesti, és így fog látszani. :D Egy áttetsző viszont nem adja meg a hiányzó pigmenteket. :D

Miért nem jó a színezett egyébként? O_o

Hát áttetsző... régen az avontól volt egy, de ápolni se ápolt, sok hatása se volt, szóval elég értelmetlennek találtam. :S

2011. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23:31 köszi a választ, kipróbálom !!

00:18 Színezett azért nem jó, mert egyházi iskolába járok, és ott nem engedik meg a sminkelést, és hát az átlátszó (áttetsző) nem tűnne fel senkinek azt hinnék, hogy nekem alapból ilyen hosszú pilláim vannak. Meg hát nagyon nem is szeretem a színeseket, mert állandóan elkenődnek, van egy fekete vízálló spirálom az viszonylag jó, de mondom, h suliba az nem használhatom

2011. dec. 24. 14:35
 4/5 anonim válasza:
100%
figyelj, mondok én neked valamit. jelentősen NEM TUDJA meghosszabbítani a pilláidat - mert nincs mit. fizika.:))))) ha már egyszerűen elfogy a szempillád, végekészslusszpassz akkor mit hosszabbítson rajta?:D ez egy jó reklámszöveg a cégeknek, hidd el nekem..a "dúsítás" már sokkal reálisabb.inkább azt keresd..:DD ja és egy tipp;mindig göndörítsd a szempilláidat, ettől nagyobbnak tűnik a tekinteted és hatásosabb a spirál..:)
2011. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is elgondolkoztam már rajta, de most lényegtelen, hogy dúsít, vagy hosszabbít-e, a lényeg h átlátszó legyen, és legyen is hatása azért! Úgymond, ha a szempilla színét nem változtatja meg (max. csak fényesebb lesz) , attól még valamilyen hatást érjen el "dúsítás" terén. Ja és köszi a göndörítős tippedet kedves előző :))
2011. dec. 26. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!