Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen púdert használsz?...

Milyen púdert használsz? Hogyan értékelnéd?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem Alverde púdert, nagyon meg lennék vele elégedve, mert jól fed, nem maszk hatású. Az egyetlen, óriási problémám vele, hogy pattanásos lett tőle a bőröm.. Folyamatosan jönnek ki, mikor be vagyok púderezve, egyébként nem..

Ti mit használtok, és mennyire vagytok elégedettek vele?

21L



2011. dec. 19. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én Colortrend kőpúdert használok, és nekem bejön... :)
2011. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max Factor - Creme Puff. Nekem bevált, sokáig matt marad a bőröm (4-6 óra, pótlás nélkül), nem fed erősen, de nálam ez nem is szempont, viszont nem leszek tőle pattanásos.
2011. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Essence púdert. Ahhoz képest, hogy elég olcsó, szerintem nagyon jó, elégedett vagyok vele.
2011. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most pl. van még az Astor Anti Shine Mattitude púderemből, ezt használom. Teljesen elégedett vagyok vele, mert nem lesz tőle maszk hatású az arcom és mégis fed és nem fénylik tőle az arcom, valamint nagyon természetes színe van.
2011. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem most NYC van, az a loose fajta. Így nehéz felvinni (ecsettel szoktam de mindig egy csomó rátapad). Igazából arra használom, hogy mattítsam vele az alapozót, arra megfelel. De többször nem veszek, inkább visszatérek az Essence kőpúderhez.
2011. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NYX púdert használok, nagyon szeretem. Bőrhibáim nincsenek, erről nem tudok nyilatkozni, azért használom, hogy matt maradjon az arcom, erre a célra megfelel. :)
2011. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rimmel Stay Matte púdert használok és én is meg vagyok vele elégedve :D

azt éri el amit ígérnek vele, nem csillog tőle a bőröm, fed és tartós. (pattanásos se lettem tőle)

2011. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!