Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Srácok, lányok, és minden...

Srácok, lányok, és minden fiatal élőlény! Nektek bejön ez a szemüvegkeret?

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 19. 17:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez borzalmasan ciki...
2011. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem egyedi, sem ciki, hanem divatcikké vált, minden második ember ilyet hord, látni az utcán. ha tetszik, vegyél ilyet!:))
2011. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
gáz
2011. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nem tudom, hogy milyen indíttatású a kérdés. Azért kérdezted mert épp "divatos" vagy mert a divattól függetlenül tetszik.

Nekem nagyon nem tetszik a keret. Inkább egy hosszított, keskenyített formát ajánlanék.

A "divatosságáról" annyi a véleményem, hogy egy éven belül új divat jön be, de ez mehet a "kukába" mert a "divatosoknak" már gáz lesz.

Inkább ajánlanám, hogy keress egy olyan darabot amit évekig tudsz használni és fél év múlva nem azt érzed, hogy hülyének néznek az emberek ha kimész az utcára.

2011. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, azelőtt is tetszett, hogy divatos lett volna. Szerintem nagyon jól tud kinézni egy kevésbé mindennapi összeállításban, viszont az emós stílusba beépítve már kevésbé tetszik.

Amit ki nem állhatok, az az, amikor még csak kamu-üveg sincs benne, csak maga a keret, és valaki úgy szaladgál.

2011. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez csak divatszemüveg. Ebben még üveg sincs, csak keret. Nagyon csúnya.
2011. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!