Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » DM-ben/ Rossmannban olyan...

DM-ben/ Rossmannban olyan műszempilla-ragasztó, ami olcsó és kibírja a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Vettem a NYC-tól egy öntapadós műszempillát (sorosat), ami nem ér semmit, ezért szeretnék egy ragasztót venni, lehetőleg olcsót, de ami kibírja a szilvesztert.
2011. dec. 22. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van. nézz be inkább egy fodrászkellékesbe.
2011. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Duo nevűt keresd, múltkor müllerben találkoztam vele. Igaz nem olcsó, viszont jó sokáig elég. A másik, amit dicsérnek az a StarGazer.
2011. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én most vettem kb 3 napja,1300ft-ért tincses szempillát a dm-ben,volt hozzá ragasztó,mondom biztos ez is vmi szar,de nem hiszed el,annyira jó,h simán fent marad 1-2 napig,lehet,h többet is :)
2011. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, meg tudnád mondani a márkáját? Vagy tudsz róla képet küldeni?
2011. dec. 23. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
hát márkája nincs,úgy néz ki,h egy ilyen kis tálcán van a szempilla,és mellette a zacsiba meg a ragasztó.a ragasztó tubusa zöld és fehér :) a ragasztón van márka,az Vivi,eyelash glue,ennyi van ráírva :)
2011. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én Rossmannban vettem Essence műszempillát 800Ft-ért, amihez hozzá volt a ragasztó és jó minőségű. Nekem bírta a műszempillám 3 napig úgy, hogy hozzá se kellett nyúlni. :)
2011. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!