Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Természetes szépség a smink...

Természetes szépség a smink nélküliség Nem?

Figyelt kérdés

Úgy hogy én nem mértem miért természetes szépség ennek a smink blognak a címe?


[link]


2011. dec. 23. 15:00
 1/8 LadyLee ***** válasza:
75%

Nem. Legalábbis szerintem. A szolid smink simán belefér a természetes szépség kategóriába.


Bár tény, hogy egy sminkkel foglalkozó blognak én sem ezt a címet adnám.

2011. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a blog írója nem egy szépség, és gondolom eléggé degenerált ahhoz, hogy ne tudja, mi a természetes szó jelentése
2011. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért természetes szépség mert olyan smink eszközöket mutat be amik természetes (bio) alapanyagokból készül? :D passzolom
2011. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A természetes szépség nem a sminknélküliséget jelenti. Miért, ha egy szép arcú lány feltesz szempillaspirált, szájfényt, esetleg pirosítót, akkor már mű? Normális sminkkel mindenki szebb. A természetes szépség azt jelenti, hogy kevés sminkkel is gyönyörű, nincs az arcán semmi plasztikai műtét.
2011. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamóca.. ***** válasza:
70%

azért természetes szépség a blog címe mert bio termékekkel foglalkozik.

gondolom ezt annyiból, hogy bár meg se nyitottam, de "bioarcapolas" a blog címe. ezért természetes.

2011. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia !


Ha ennyire érdekel miért nem tőlem kérdezed, aki válaszolni tudna neked konkrétan.

Láthatod, én megtaláltalak :)

Te is tudod hol keress, szívesen válaszolok.

2011. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Kedves" 15:21 -es hozzászóló! Ez a megjegyzés a te intelligenciádat és kompetenciádat tükrözi :-)

Meg jó hogy ilyen emberek véleményére nem ad senki!

2011. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem vettem észre a 15.21-es választ, csak ma, mikor a védelmemre kelt a szimpatikus Válaszadó.


Szépséges 15.21-kor válaszoló, nem az zavar, hogy nem vagyok egy szépség, ezt már feldolgoztam az eltelt évek alatt, de egy névtelen kis patkány degeneráltnak nevezzen az kissé bosszant.

De nem te vagy a hibás, a szüleidnél lehet valami degeneráció, - ezért is vagy ennyire jártas a degenerált témában- hogy ilyen utódot hoztak a világra, vagy csak az Isten verte meg őket, veled.

2011. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!