Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csinálhatnék fültágítót?

Mazsii~ kérdése:

Hogy csinálhatnék fültágítót?

Figyelt kérdés
Kbl. 8 mm-est akarok..
2011. dec. 24. 17:16
 1/1 anonim válasza:

Egyik módszer(általában így szokták és ezt ajánlom is)

Először is fülbevalóra van szükséged. Ha megvan, hagyjad begyógyulni aztán én körző tűvel kezdtem az kb 2mm aztán fültisztító pálcika 3mm tollbetét 4mm.

De használj valami kenőcsőt hogy síkos legyen!! Én a körzútűre húztam rá a fültisztító pálcikát és megcisszoltam így simán belement. Jelenleg 4mmnél tartok én 6mm-t akarok. Ha begyullad hagyjad benne ne tágítsd tovább kennd be és várd még elmúlik.

A körző tű hátránya, ha fémalergiád van akkor sajnos nem célszerű sokáig bent hagyni.

De ha van pénzed rendelj netről csigát [link]

itt most elég olcsó ezzel a legegyszerúbb. De sikosíts és 2mmnél többet 1x re ne tágíts mer megszakadhat a füled és kellemetlen:S. Ésszel csináld!


Másik módszer ami költséges!

Elmész egy piercingeshez (nem tudom holvan ilyen) és kivágnak egy darabot a füledből és azonnal elérhető a kívánt méret!

Ajánlom a szilikon tágítót 8mmnél kapható sokkal kényelmesebb mint a múanyag meg a fém! De fém tágító a fémalegiások számára rossz!


Itt vannak tágeszek szerintem ezek faszák

[link]

Remélem tudtam segíteni!


U.i. A helyesírási hibákat légyszi nézd el elég késő van de azér leírtam!

2011. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!