Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pécsett hol árulnak "Sleek I...

Pécsett hol árulnak "Sleek I Divine Paletta"-t?

Figyelt kérdés

2011. dec. 27. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol... a www.makeuplaza.hu honlapról tudod legegyszerűbben megvenni, nagyon korrektek és gyorsak és olyasmi árban van, mintha ebay-ről rendelnéd, ez azért elég szimpatikus.
2011. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. dec. 27. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:

húú nagyon tetszik ez az oldal!! csak kár, hogy még egy csomó minden nincs..

Nem tudom eléggé megköszönni!! :)

2011. dec. 27. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Már írták neked, hogy a Make Up Plaza-tól lehet megvenni, de csak én is meg akartalak ebben erősíteni. Nagyon jó árakkal dolgoznak, mivel olcsóbb, mintha kintről vennéd a magas árfolyam miatt. Nagyon-nagyon szeretem ezeket a Sleek palettákat, de a Coastal-okat is. Csak jót tudok mondani a M.U.P-ról is, számtalanszor rendeltem már tőlük. Nem akarom sztárolni őket, de nekem tényleg ők az egyik legtutibbak Magyarországon. A sminktáskáik után pedig marhára fáj a fogam :-) Na majd egyszer hátha kapok ajándékba azt is.
2011. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Make Up Plazaból rendelek cuccokat, mert baromi korrekt az ár. Sőt, a Barry M és a Sleek olcsóbb, mint külföldön vagy akármelyik ebayon! És hab a tortán, hogy még a szállítási költség is olcsóbb, szóval ezeket nem éri meg kintről rendelni, mert a végösszeg náluk a legolcsóbb.
2012. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!