Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez a színösszeállí...

Szerintetek ez a színösszeállítás nagyon felejtős? (kép)

Figyelt kérdés

Itt a kép:

[link]


Mint látni a ruha az kék, a kiegészítők fehérek, és a köröm az ciklámen színű. Ehhez még jönne a fekete csizma és fekete harisnya.

Ez így nagyon gáz?


A körömlakkot le tudom cserélni, a többit nem. :)

Köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 27. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekete a csizma és a harisnya is, akkor ebből az összeállításból a fehér karkötőt dobnám ki. Már a ruha színéhez sem passzol, a flitterek miatt meg egyébként is sok :)
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És ezüsttel nagyon rossz lenne? Sajnos nincs más színű bizsum, csak ez az egy fehér (karkötő, fülbevaló, nyaklánc)a többi kiegészítőm mind ezüst.

2011. dec. 27. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodsz a bizsuhoz? A ruha önmagában díszített, csak elvonná erről a figyelmet. Az ezüst sem ehhez a színvilághoz illik, én egyiket sem venném fel. Ahogy a nagyim mondta: a kevesebb néha több :)
2011. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Innen nem látszik, de nagyon kevés flitter van a ruhán. Csak egy picike folt. A többi sima kék, egyenes szabású, semmim nincs kinn belőle. :)

Pont ezért szeretném valamivel feldobni egy picit. Mindig hordok valami kiegészítőt, pont a szilveszteri buliba ne vennék föl? :)

Köszi a válaszokat, majd valamit kitalálok még addig. :)

Egyébként a körömlakk szerinted passzol?

2011. dec. 27. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is fehér karkötőt szórnám ki az összeállításból
2011. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A lakk szép. Ha van egy hozzá passzoló rúzsod, akkor már fel is dobtad az összeállítást... Egyébként meg az a fontos, hogy te érezd jól magad, ezt látod eddig nem is írtam :D ! Hiszen minden új divat egy bátor döntésből fakadt...:)
2011. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de annyira nem vagyok kísérletező kedvű! :D
2011. dec. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!