Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13-14 éves lányok! Ti szoktato...

Jedwardlove kérdése:

13-14 éves lányok! Ti szoktatok sminkelni? Ha igen, akkor hogy, milyen termékekkel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem...de ha igen, akkor Miss Rose és Lora.
2011. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
én szoktam. álltalában csak spirál,szájfény meg egy kis púder de ha bulizni megyek akkor tus,ceruza,púder,pirosító,rúzs.
2011. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
engem el lehet ítélni ez miatt, amit most fogok írni... 13 éves vagyok, suliba korrektor, szempillaspirál és halvány barba szemhéjpúder, mert a suli nem engedi meg... ha valahova elmegyek elmegyek a barátaimmal, akkor erősebb szemek, több szempillaspirál alapozó. én azért sminkelek így, mert iszonyatosan rondának érzem magam, és ha kisminkelem magam, akkor ez szerintem elfogadhatóbbá teszi az arcomat. mellesleg imádok sminkelni, ez a hobbim. sminkes szeretnék lenni, tuti hogy nem fog összejönni de m1 :D én nem használok drága sminkeket, amiket használok: essence, miss sporty, van 1-2 maybelline termékem, webshopokból pedig sleek, kb. ezeket használom. Ui: tudom h 13 évesen nem kéne így sminkelni, de ez van :/
2011. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

14 vagyok mindjárt 15 és hétköznap alapozó + púder + pirosító + tus + szempillaspirál + szájfény.

Tudom hogy sok de igazából a bőröm nem olyan tiszta és ha nem alapozom le nemszeretek utcára lépni :/

Nemvagyok bulizós fajta meg ilyen de hogyha eseményre vagy rendezvényre megyek akkor általában füstösen egész jól megtudom csinálni. Énis nagyon szeretek sminkelni, a kreativitásomat így élem ki és aránylag visszajelzések szerint van hozzá érzékem :) Amúgy Miss sporty termékek meg AVON :D

2011. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam:)

13/L

2011. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló tisztára mint én :D én vok az előző kommentelő. am nekem semmi kézügyességem nincs a rajzoláshoz meg ilyenekhez, de ehhez van... én is pozitív visszajelzéseket kapok. :D
2011. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

4. válaszoló vagyok XDD

énsem tudok rajzolni :((

2011. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
nem szerintem ha már most elkezded az már kemény
2012. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
én se szoktam, szerintem még felesleges..úgyse leszek felnőttebb(nem is akarok annak látszani)
2012. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De régi kérdés, van itt még valaki?
2022. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!