Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ valaki FM kozmetikumok...

Használ valaki FM kozmetikumokat és parfümöt?

Figyelt kérdés

családban FM-be kezdett valaki és ő ajánlgatta. a parfümjeikről ugye azt mondják, hogy ugyanaz, mint a drága, pl Chanel, csak ők név nélkül adják, olcsón(mert hogy ugyanattól a cégtől veszik az illatokat). aztán neten olvastam, hogy csak hasonló az illata, mert pár alkotóban eltér, úgyhogy ez kamu.

de vannak sminktermékeik is, amiről azt mondják nagyon jó minőségűek. gondoltam veszek alapozót, spirált, pirosítót, mert jó áron van. valóban olyan jók?


2011. dec. 28. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én használom a parfümöket, sajnos eredetit nem engedhetem meg magamnak, de imádom az összeset, amim van! Nagyon sokáig érezni az illatukat.

Sminkek közül az alapozókat próbáltam, nagyon jó minőségűek, és nagyon tartósak. Lehet kapni belőlük mintát, szerintem először azt rendelj a színkód miatt, és próbáld ki mennyire lesz neked jó.

2011. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csúcsszuper minden termék!!! Bátran próbáld ki az összeset, mert ha probléma lenne, a cég kicseréli.

S ezek eredeti illatok, kérlek kérdezd meg azt a személyt, aki ezzel foglalkozik, jobban el tudja neked magyarázni, hogy miért ugyanaz az illat, s nincs az összetevőben semmi sem megváltoztatva, ezt garantálom!! Aki másnak érzi az illatot, s azt mondja nem ugyanaz, az azért van, mert a bolti fel van vizezve, s az fm-es parfüm minőségben van, nézz meg egy fm-es katalógust! A bolti csak EDT! S pl. ha megszagolsz egy felhigított szörpöt, meg egy töményet, akkor nem lesz ugyanaz az illat!csak hogy hozzak egy hétköznapi példát!

2012. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!