Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartós szempilla festés...

Tartós szempilla festés otthon? Hogy kell jól megcsinálni?

Figyelt kérdés

A kozmetikusom elköltözött a városukból. Ajánlott egy másikat aki egyre drágábban dolgozik. Kezdtük 400-al, most már 850-nél tartunk. Gondoltam átmegyek egy másikhoz, de ez az állandó időpont kéregetés az agyamra megy.

Itthon szeretném befesteni magamnak. Megvettem a dm-ben ezt a Swiss o part terméket. [link]


A gondom csak az, hogy alig fogta be a szőke szempillám. ( természetes szőke a hajam, szemöldököm, szempillám, de csak a pillám festem).

Több helye olvastam, hogy menjek fodrászkellékesbe ott adnak krémet és oxidot.

Ez tényleg szépen befogja? Milyen árakon mozognak? Mit tegyek a szemhéjamra, hogy ne fogja be? A kozmetikus is mindig kent oda vmit. (vagyis úgy éreztem). :P

Édesanyám azt mondta befesti nekem, ha megszerzem a hozzávalókat.


Tud vki nekem segíteni? :-)


2011. dec. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem mi a gondod az időpontokkal. Nem naponta mész, hogy ennyire zavarjon.

Ne csodálkozz, hogy ez a dm-es nem működik, a fodrászok sem bolti hajfestéket használnak...

Szerintem ne otthon festegessetek, mert ha nem tudjátok hogy kell, lehetnek gondok belőle (igen, itt fognak jönni az olyan hsz-ek, hogy hisz abban nincs semmi nehéz, meg így kell, úgy kell, de ezt inkább hagyjuk). Mikor én tanultam csak kb. fél év után engedte meg az oktatóm, hogy szempillát fessek, azt is csak a modellemen. Nem úgy megy, hogy kikeverem a festéket, aztán felkenem.

2011. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az időpont kéregetéssel az a gondom, hogy karácsony előtt mentem be a kozmetikusomhoz, hogy szeretnék szilveszter előtt egy tartós festést. Erre közölte, hogy újév előtt már nincs szabad időpontja mert csak 2 napot fog dolgozni. :-(

(850 Ft-ért nincs 20 perce....) Van még a városunkban egy másik is, bementem oda is, de az időpontjai nekem nem jók. Eü-be dolgozok, holnaptól nappalos leszek 12 órás műszakban, és azt mondta, hogy sajnos a vendégei neki is délután 5-6 fele érnek rá, így engem már csak napközbe tudna fogadni...:(

Akit pedig a kolléganőm ajánlott az, nem volt ma reggel a munkahelyén. Az ott dolgozó fodrász megadta a telefon számát. Már 3x hívtam, hagytam üzenetet is. Azóta sincs válasz.

Szóval ezek után döntöttem úgy, hogy majd magamnak csinálom!

2011. dec. 28. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Melyik megyében laksz? Én Somogyban dolgozom, ennél kevesebbért...

2011. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szemem alá mindig vizes zsebkendőt rak a csajszi, hogy ne legyek fekete.
2011. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Borsod megyei vagyok.


Köszönöm kedves válaszoló! :-)

Nekem egy vattakorongot szokott kettévágni csak sosem figyeltem meg, hogy mibe mártja...

2011. dec. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!