Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Coastal...

Mi a véleményetek a Coastal Scents 88 Original, és 88 Ultra Shimmer pallettáiról?

Figyelt kérdés
Mindkettőt meg szeretném venni, de előbb kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. :)
2011. dec. 28. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
originalom van, lehetne pigmentáltabb is, de egyébként jó
2011. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fakó?
2011. dec. 28. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Néhány szín igen. Viszont van, ami meg nagyon jó...
2011. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtutibb paletta, amit valaha vettem. Minden benne van, igazi alap paletta. Iszonyatosan jól pigmentáltak. Az Original-t nedvesen is használhatod. Én csak jót tudok neked mondani róla. Kozmetikus vagyok, gyakran sminkelek. A vendégeim imádják, főleg a 88 Warm és 88 Original palettákat. Ők maguk is rendeltek már ilyet. Szerencsére már magyarországon a M.U.P-ban is meg lehet őket venni és olcsóbb, mintha külföldről rendelnéd. Európában meg alapból ők adják a legolcsóbban, még a szállítási költséggel együtt is. Ja a kérdésre a válasz: szuper a Shimmer és az Original is. Tényleg alap minden haladó és profi sminkesnek.
2011. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő megvan, sőt még a Warm is. Csak jókat tudok mondani. Azóta amióta megvannak soha nem vettem szemfestéket. Maximálisan kielégít ez a paletta, imádom őket. Nagyon tartósak, nagyon erősen pigmentáltak. Az ára pedig szuper. A makeup plázában vettem őket.
2012. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!