Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szaxofonos medált szeretnék...

Szaxofonos medált szeretnék venni, csinálni, csináltatni mindegy!? Hol találok olyat aki megcsinálná?

Figyelt kérdés
Szaxi mániás vagyok és mindenképpen szeretnék ilyen medált, karláncot, gyűrűt vagy mind1 csak vmilyen ilyen ékszert. Netről nem szeretnék rendelni, meg amúgy is nem kell ezüstből, meg aranyból lennie, csak szép legyen. Köszi előre is a segítséget:D

2011. dec. 28. 17:49
 1/2 kölyök válasza:

Szia!

Nekem is van egy medálom, de csak megrendelésre készítenek és azt is nemesércből.

Nekem ezüst van de ha beírod a google-ba akkor aranyat is 18.000Ft-ért csinálnak.

Ha pedig van egy maradék kis ezüstöd mondjuk otthon (régi ezüstkanál, nyaklánc, fülbevalók) amire már nincs szükséged azt beolvasztják és azt sem kell fizetned úgy szerintem egy 10-esből kijössz

2012. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2012. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!