Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3 hete csináltattam köldök...

3 hete csináltattam köldök piercinget.13 éves vagyok. Milenne az első benyomásotok rólam? Nagyon durva? Nektek a szüleitek belemennének, ha igen, mikor? Ha nem, akkor miért nem? A bunkózók válaszát nem várom. :]

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
13 évesen én is akartam köldök piercinget :D Am sztem vagány csajszi lehetsz, ez a véleményem :) Az anyum akkor is megengedte, de nem volt bátorságom hozzá! Most (17 évesen) megcsináltattam, és nem kértem engedélyt :)
2011. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
én 13 éves vagyok. és fél éve még én is akartam fül tágeszt és nyelv pc-t de aztán szüleim nem engették de én ennek most örülök mert tudom hogy le csicskáztak volna, le k*rváztak volna és ugy oltottak volna mert hogy mért akarok nagy lány lenni mikor még csak 13 éves vagyok. és szerintem igazuk van . majd ha 15-16 leszek meg gondolom hogy akarok-e és ha akkor is akarok csináltatok de most örülök hogy nem lett 13/L
2011. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 12 évesen egyszerre lett köldök,és orr anyu is csináltatott vele mentem el :D Nekem eddig sosem szóltak érte, hogy húúú nem kell, szerintem a testékszerek ezeken a helyeken szépek!Nekem a köldök nem gyógyult be kidobta a szervezetem úgyhogy azóta az nincs, de az orr még mindig meg van és szeretem!Biztos szép a tied, és ha tetszik szereted akkor ne törődj a negatív megjegyzésekkel, főleg azokkal ne akik fognak majd itt jönni, hogy ennyi idősen semmi szükség rá blablabla:) Milyen anyagból készültet tetettél be, én mindkét helyre arannyal kezdtem.
2011. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a 3 válaszolónak.:)
2011. dec. 28. 18:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most jön az anyáskodós rész...

18 vagyok és nem tartom normálisnak, hogy a 12 éves kislányok teleaggatják magukat ilyenekkel... Személy szerint nekem a piercingek nem tetszenek (max a köldök, de csak akkor, ha az élletőnek szép lapos és feszes hasa van).

A véleményemet kérted, és én nem leszek bunkó, kérlek ne ess nekem a válaszom után. :)

Írták, hogy mennyire megdícsérték a többiekét 12-3 éves korukban. Nos... gyerekek... nem akarlak elkeseríteni titeket, de még olyan kicsik vagytok. Tudom mit éreztek, én is voltam 12 éves, és igen... akkor azt hittem, hogy én vagyok a király... sőt, nyolcadikban mégnagyobb ásznak éreztem magam... de így, előrehozott érettségi után még mindig gyereknek érzem magam és örülök, hogy a szüleim nem engedtek a hülyeségeimnek. A piercing begyógyul, de egy tetkó már nehezebb ügy... Egy volt osztálytársam 13 éves korában tetováltatott a derekára egy akkor nagyon menő motívumot. Tényleg szép volt, mindenki oda-vissza volt tőle, főleg, hogy ez nagyon tabu volt mindenki számára. Azóta a lány is felnőtt, meghízott majd lefogyott... a tetkója kifakult és teljesen összeráncosodott és nagyn csúnya lett a sok striától. Sajnos nem tud mit kezdeni vele és 18 évesen (mikor igazán szüksége lenne a nőiességére, nem mer strandra menni, mert szégyelli a tetoválását. (amin egy akkor "életem szerelme" "ő az igazi" fiú becenevét is odatetováltatta.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az élet és te magad is hatalmasat fogsz változni. Csak olyat tegyél, amit megtudsz változtatni. Ne akarj elhamarkodottan dönteni és túl korán felnőni... hidd el, nem olyan jó érzés, hogy mindent szabad. 19 leszek, és sokkal szívesebben lennék 13 éves, akit óvnak a szülei, mint egy fiatal felnőtt akire rengeteg felelősség nehezedik.

Szóval csak finoman ezekkel a dolgokkal. :)

2011. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben egyet értek a 18 éves lánnyal, és ugyanakkor szomorúnak tartom h 12-13 éves lányoknak ilyeneket megengednek, én tudom h halad a kor meg ilyenek, de mindennek van határa. Egyébként ne vedd sértésnek, én csak elmondom h mi jutna eszembe ha meglátnék egy egy veled egy korú lányt kp-vel: ilyen kicsi és piercingje van?:o milyen családból származhat ez a gyerek? milyen anyuka az aki ezt megengedi?
2011. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
am 17 éves lány voltam
2011. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 13 évesen túl fiatal vagy hozzá. Anno én is akartam, de anyum nem engedte. Így, 6 év elteltével, 19 évesen csináltattam meg. Visszagondolva igaza volt anyunak h 13 évesen nem engedte. De én a lányomnak olyan 16-17 éves korában tuti megengedném.
2012. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Én nagyon szeretnék köldök vagy nyel pc-t. de anyám nem engedi:S Hmm... majd jövőre titokba;) 14/L
2012. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
*nyelv :) de szerintem örülj, hogy megengedték:D
2012. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!