Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen legyen a szilveszteri...

Milyen legyen a szilveszteri sminkem? ( lent)

Figyelt kérdés
[link] --> ez a ruha lesz rajtam, a hajam színe vulkánvörös, a szemem pedig barna. :)
2011. dec. 29. 23:29
 1/10 Lady XD válasza:
Egyszerű.Ha a hajad színe vulkán vörös fekete ruha és barna szem, akkor piros szemfesték egy kis feketével.Barna az nem kell bele mert az csak csúnyítaná a sminkedet.
2011. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy lány smink nélkül a legszebb! (na persze azért van akinek nem árt egy kis smink XD)
2011. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

new yorkeres ruci igaz?:D ott láttam ilyet:D(asszem)

am sztem csak sima erősebb fekete smink elég:D

2011. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én szilveszterkor Jokernek leszek maszkírozva, zöld (igaz, rövid) hajjal, hasonló öltönyben. Ha te is csinálsz valami hasonlót, tuti kitűnsz a tömegből és sokáig fognak emlegetni:) A smink nem az én asztalom21/f



[link]

2011. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

igen, New York-eres. :D

annyi a baj a pirossal, hogy mivel a ruhában van kék, ezért nem tudom, hogy összeillene szépen..

nem, nem akarok valami joker-feelingeset. :D

mivel inkább ilyen báli hangulat lesz. ;)

2011. dec. 30. 00:52
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem kék-fekete legyen a sminked. a piros hülyén nézne ki. inkább csak emeld ki a szemed feketével és annyi kéket tegyél bele, hogy visszaköszönjön a ruha színe.
2011. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem sötét füstös szemek nem kell a piros.
2011. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fanka25 válasza:
Elég szín lesz már így is rajtad! Egy egyszerű fekete smink lenne a legjobb választás! Na jo, a szilveszteri hangulat miatt legyen benne csilli villi, de vigyázz h milyet használsz, mert a legtöbb fajta nem tapad jól és fél órán belül az arcod bármely területén több lesz, mint a szemhéjadon:))
2011. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. :D
2011. dec. 30. 13:35
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is sima fekete, keves csillammal. ruzsnak valassz olyan szint, ami kiemeli a szemeidet.
2011. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!