Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az öntapadót müszempillát...

Az öntapadót müszempillát többször is lehet használni vagy csak egyszer?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet olyat nem láttam még,Én ragasztósat használok. Abból a jobb minőségűt fel tudom használni többször...
2011. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múltkor én is vettem egy NYC műszempillát ami "öntapadós" a címke szerint, de magától nem ragadt sehova, viszont ragasztót nem adtak hozzá. Van itthon műszempilla ragasztóm, azzal fel tudtam tenni. Amúgy ezeket a sorosakat nagyjából 2-3-szor szoktam feltenni, addig még nem annyira csúnyák. Minden levétel után átmosom őket szemfestéklemosóval, hogy a spirált lemossam, de a ragasztót nem lehet. Emiatt egy idő után használhatatlanná válik.
2011. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

baszzus én is azt vettem:O NYCt

és az mondod h nem ragad? de hát nincs itthon ragasztóó:O micsináljaak

FUUUUUUUUUUU

2011. dec. 31. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be egy fodrászkellékesbe és vegyél. Vagy vegyél másmilyen műszempillát amihez adnak ragasztót. Én odaillesztettem a szememhez, de esett is le. Meg ahogy levettem az ujjammal is éreztem, hogy egyáltalán nem ragad.
2011. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal én is jól megszívtam :S
2011. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!