Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik púdert...

Szerintetek melyik púdert vegyem meg? /essence, Maybelline/

Figyelt kérdés

Van Maybelline púder 1500 forintért durván, illetve Essence 1000 ft.

Mivel 500 ft a különbség, nem tudok dönteni. Ha 4-5000 forintos lenne a másik, egyértelműen az Essence-t választanám.

De így nem tudom.


Kinek mi a tapasztalata, melyik lehet a jobb ?


2011. dec. 31. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Maybelline sokkal jobb, nekem is az van:)
2011. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagy Manhatten ? :D

Ezeket a fránya M betűs kozmetikumokat folyton keverem :D

Mindegy, a lényeg, hogy márkásabb.

Köszi a választ !

2011. dec. 31. 19:38
 3/6 anonim válasza:
maybelline jobb
2011. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van essence, nagyon jó. Manhattan is van, az se rossz. Ami viszont borzalmas, az a NYC
2011. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
maybelline. nekem csak alapozóm van, de jobb minőségű, mint amiket eddig használtam és nem 'bántja 'a bőrömet. szval a púderje is ilyen leeht.
2011. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Maybelline a legjobb, azt ajánlom, ugyan púderem még nincs tőlük, de alapozó és sok egyéb más igen, és azok csak jók voltak.Amúgy bocsi az offért, de a Maybelline púderhez adnak olyan kis szivacsot?
2012. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!