Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK! Ien nyakláncot hol...

LÁNYOK! Ien nyakláncot hol lehet kapni? és mennyiért?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
iet sehol, ilyen nyakláncot pedig a meskán találhatsz, ahogy a linkben is szerepel. Keress rá az annie's jewelry-re és vedd fel vele a kapcsolatot.
2012. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hasonlót a Claire's-ben találsz(van a Westend City-ben, és az Aréna Plázában, többet nem tudok)

ez viszont süthető gyurmából készült

te is csinálhatnál, ha veszel süthető gyurmát, és kisütöd, de nem ajánlom... egyszer én is belekezdtem, de elment tőle a kedvem, sok gyakorlás kell hozzá

2012. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Újságokhoz is szoktak ilyet csatolni,de ha nem találsz,akkor plázában ékszerüzlet vagy rendelj neten/ AVON.Az ár meg szerintem 500-1000 Ft körül van,de ahogy nézem,ez mintha saját készítésű volna (?)
2012. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ez saját ,de nem pont ilyet hanem csak 'diamond ' formájút.
2012. jan. 2. 13:04
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy köszi az eddigi válaszolónak:) utána nézek
2012. jan. 2. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!