Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik bolt a legjobb szerinte...

Melyik bolt a legjobb szerintetek? Dm, rossmann, stb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lennék kiváncsi, hogy melyik szepségápolási üzletet javasoljátok? Nem szoktam hasonlókba járni, de most szükségem lenne javaslatokra, hogy hol vásároljak be. Csak néhány dolog kéne: gillette Fusion borotvabetét csomag, labelo, nivea krém, csipesz meg ilyenek. Nem elsősorban csak az ár számít, hanem az is, hogy van e férfiaknak való kínálat is és nem furcsa, ha egy himbilimbis vásárló tér be. :) Csák ezt a kettő uzletláncot ismerem, de mondhatok mást is, ha van Pécsen. Talán buta kérdés, akkor bocsi :) köszi. F
2012. jan. 3. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A választék mindkettőben jó, és nem fognak furcsán nézni Rád, amíg nem próbálgatod magadon a rúzsokat:)
2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DM

Én szinte mindent ott veszek magamnak, férjemnek és a babánknak is. Nagy kínálat van és sok kedvezmény, illetve a saját márkás cuccai is nagyon jók

2012. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. jan. 4. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A kínálat kb ugyanaz mindkét helyen. Én dm-be járok, de csak azért, mert az esik jobban útba.

Ha viszont ilyen nagyobb bevásárlást tervezel, szerintem egy nagyobb bevásárlóközpont (teszkó, auchan) is megteszi, ugyanis ahogy írtad, nem különleges dolgokat keresel, és nagy általánosságban ezek olcsóbban megszerezhetők itt, mint egy drogériában.

2012. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Himblimbis vásárló :D


Nem fognak furán nézni rád, én gyakori vendég vagyok mindkét helyen, és vannak férfi vásárlók.

Ezek mind megtalálhatók ott, van küllön férfi részleg is.

2012. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!