Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki a kedvenc beauty bloggered?...

Ki a kedvenc beauty bloggered? Miért pont ő? Kit nem kedvelsz? Miért nem kedveled?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 02:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Takács Nóra annak számít? [link]
2012. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Én őt nem számolnám ide.
2012. jan. 4. 13:44
 3/43 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi :)
2012. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%

Nekem Dorka.

Vele tanultam meg sminkelni, szeirntem aranyosan és érthetően magyaráz, meg szimpatikus is.

A többi bloggert annyira nem szotkam olvasgatni, hogy véleményt tudjak mondnai.

2012. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Tündi!! Jól sminkel, szép és nagyon aranyos! :)) [link]

Ha külföldi, akkor Nihrida, bár nála a körömlakkos postok a meghatározóbbak:)

[link]

2012. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
61%

AKIKET NEM KEDVELEK:


A Livin'Prettit as Suzy nem szeretem, mert beképzelt és nem teljeskörű a tájékoztatása. Direkt nem említ meg azért magyarországi beszerzési forrásokat, mert úgy gondolja, hogy az őt támogató cégnek a konkurenciája. Iszonyatosan fennhordja az orrát, nem csípem az ilyeneket.


A Púderfelhős Andi a szintén ugyan ilyen ellenszenves, a fent említett okok miatt. Sőt, ő még költeni is szokott, hogy menőbbnek tűnjön. Meg szereti lejáratni azokat a cégeket, ahol nem az ő baráti köre van. Ráadásul szándékosan kitervelve.


AKIKET KEDVELEK:


Made in beauty. Sajnos a blogger neve most nem ugrik be, de nagyon szeretem. Soha nem sértő, soha nem jár a fellegekben, nagyon kellemes a hangvétele. Ráadásul nagyon jó képeket is csinál! És szuperjól satíroz, nagyon szép sminkeket készít. Nagyon tetszik a hangvételének a stílusa és maga a kedvessége.


AKIK SEMLEGESEK:

A Dorka nekem az, bár nagyon kedves akar lenni, de nekem ez már sok és erőltetett. De amúgy nincs vele bajom.


Stílus és ... asszem Zsuzsa, vagy Suzi. Eleinte tetszett, most is tetszik, csak mostanában elkapkodja a blogják, olyan, mintha nem lenne ideje rá. De akkor szerintem kár csinálni. De vele egyébként nincs bajom, birom a stílusát. Úgy érzem ő az, aki nem adja el a lelkét, vagy tartása.


Első kettőnek ilyen tulajdonsága nincs.

2012. jan. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
63%

Jujuj, a púderfelhős Andit én sem bírom. Nagyon öntelt és a kozmetikumok között csak olyanokról hajlandó írni, ami az ő ismerőseinek jól jön. A többi cég termékeit alapból leócsárolja. Nagyon utálom én is az ilyet. Ráadásul már a csapból is a BB krémmel jön, pedig már szerintem mindenki tudja, hogy a barátnője forgalmazza, a másik meg szintén árulja. A kis triumvirátus!


Én az evil de shevill esztit szeretem. Nagyon kedves és teljesen hiteles előbbivel ellentétben.


A calo(z)blogját is szeretem, bár mostanában kezd ő is fikázni mindent. Olyan, mintha előre módszeresen készítené elő valamihez a terepet. Meg régebben nem volt ilyen giccses. Mostanában nem lát különbséget a giccs és az elegancia között.

2012. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
70%

Csak a külföldiek közül tudok mondani valakit, a magyarok hiteltelenek és beképzeltek. Szóval a Pixiwoo, de csak amikor sminkelnek. A termékbemutatójukat egyenesen utálom, már órákat is bemutatnak, ők is veszítenek a hitelességükből.


Meg vicces, hogy benefitet (is) használnak és közben listákat írnak arról, hogy kik a feketelistás kozm.cégek, akik állatokon tesztelnek. Persze a magya tizenéves meg olyan tudatlan és tájékozatlan, hogy ő is továbbadja a kamu hírt anélkül, hogy biztosabb forrást keresne. Viccesek az ilyen kislányok :-)

2012. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nincs.

Miért: mert szűrik a kommenteket. Pl. a Púderfelhő blog írója is csak azokat hagyja meg, ami neki tetszik. Engem is törölt már, mert volt olyan krém, ami nekem nem vált be és le mertem írni. Azóta sem olvasom és a baráti köröm is utálja, mert direkt lejárat cégeket és termékeket. Ahonnan meg "enni" kap, azokat sztárolja.


Külföldi: Tiffany és Pixiwoo

Miért: jól sminkelnek, tetszik a munkájuk

2012. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Blair Fowler /juicystar07 a youtube-on/. Ő is reklámozza a saját családi céges cuccaikat, meg jópár dolgot, ezzel együtt én szórakoztatónak és hasznosnak találom a videóit. Csak annak ajánlom, aki jól tud angolul, mert baromi gyorsan beszél :)

A magyarok közül nem tudok senkit említeni, aki közel állna a szívemhez. Vagy beképzeltek, vagy jellegtelenek.


OFF

A kedvenc magyar blogom a www.urban-eve.hu, mind tartalmában, mind design-ban. Van szépséggel és divattal foglalkozó része is, de elsősorban a lakberendezés, háztartás, kreatívkodás témakörben érdemes nézegetni.


24/N

2012. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!