Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te rendelnél olyan webáruházbó...

Te rendelnél olyan webáruházból, amivel egyszer már megjártad?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer régen én megjártam egy parfümáruházzal. Konkrétan a [link] -ról van szó. Ezt a videót én csináltam:

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4

Sőt láttam náluk olyan kiszerelésű parfümöt kb. fél éve, ami a gyártó hivatalos oldala szerint nem is létezett.


Viszont van egy parfüm, aminek kíváncsi lennék az illatára, és megnéztem más helyeken, de csak itt van.

Jól gondolom, hogy ilyen helyről hülyeség lenne bevállalni, hogy hátha eredetit kapok?


2012. jan. 4. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.

Ráadásul már csak azért sem, mert ahogy olvastam, bunkók. Akkor meg egyék meg a parfümjeiket.

2012. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod. :)
2012. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a megerősítést. Ha meglátom megbízható helyen, akkor ott megveszem, ha nem, akkor kimarad az életemből, de ilyen helyről semmiképpen sem veszem meg. Esetleg, ha valaki tud 100%-ra megbízható webáruházat, akkor írhatna. Köszi
2012. jan. 4. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:

nem éppen webáruház, de ebay.com (külföldi) és vatera.hu :)

minősítések vannak, tehát utána tudsz nézni, mennyire becsületes az eladó.

de ha beírod google-ba hogy webáruházak, akkor kidob egy rakatot :D

2012. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17:29

Régen a parfümcenter fennt volt a Vaterán 99,xx%-os minősítéssel. A pár negatívot is csak olyan miatt kapta, hogy pl. lassan érkezett meg az áru. Tehát kb. ennyit érnek a minősítései a Vaterának.


"de ha beírod google-ba hogy webáruházak, akkor kidob egy rakatot "

Igen, kidob egy rakatot, amiből egy csomó gagyi parfümöt árul: lásd a kérdésemet, a parfümcentert is kidobja, hivatalos áruház, és mégis gagyikat is árul. Ja, hogy ez a parfümcenter jelen van a neten 8-10 különböző webáruház névvel, közben ugyanaz? Igen. Aki ügyes észreveszi.

2012. jan. 4. 17:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy aki tutira megbízhatót tud, az írjon. Google-lal én is tudok keresni, de nekem olyan kellene, aki tudja, hogy "x és y" eredetit árul 100%-ra.
2012. jan. 4. 17:43
 7/9 KertészKlaudia válasza:
már 3x rendeltem, én is paráztam, hogy nem eredeti. szerencsére az. gyönyörűen becsomagolták amit karácsonyra rendeltem és kaptam illatmintát meg arckrémet is ajándékba. egyértelmű a különbség a videódon, de nem értem, hogy miért pont a legolcsóbb diesel parfüm lenne hamis a centernél...akkor csak a drágák nem hamisak? :)
2012. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Biztosan árulnak eredetit is, de amúgy nagyon sok embertől olvastam, hogy hamisat adnak el. Sajnos már az esetem után olvastam utána.

Volt olyan, aki bevizsgáltatta a parfümöket, és kiderült, hogy gagyi hamisítvány.

Itt feltűnő a különbség, de Te sem tudhatod, hogy eredetit kaptál. Ez szarul van hamisítva, lehet a Tied jól.

2012. jan. 5. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, én is pont a parfümcenterrel jártam meg... 16000 ft-os parfüm doboza ki volt bontva, sőt, még hiányzott is belőle! mellesleg az illata sem volt az igazi :S
2012. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!