Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemesebb esetleg...

Szerintetek érdemesebb esetleg olcsóbb sminktermékeket is venni, vagy továbbra is gyűjtsek a drágábbakra? Olcsó húsnak híg a leve? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Több embertől is hallottam, hogy az olcsók is nagyon jók, gondolok itt a Essence, She, Miss sporty, NYX, Lovely termékekre, meg a többi 100 Ft-os sminkekre.De eddig még nem igazán próbáltam őket. Főleg az alapozók, púderek(pirosító és bronzosító is) és szempillaspirálok érdekelnének.
2012. jan. 8. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nyx az nem az olcsó kategória...:)


Amúgy nekem van mindenféle cuccom,olcsó is drágább is.

Szemspirálban és alapozóban márkásat veszek,ugyanazt már évek óta,szájfényben max miss sporty,v leárazott márkásabb.

Szemhéjpuderből van alverde,h&m ill márkátlan is.Pirosítóból is márkátlanom van.Én elégedett vagyok a termékeimmel:)

2012. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem azok a termékek amiket felsoroltál nem a legrosszabb márkákba tartoznak. Az essence pl nagyon jó. she-ről is pozitív tapasztalataim vannak.
2012. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy vannak köztük, amik jók - egyes termékek -, de ezt meg ki kell tapasztalni.
2012. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én ezeket veszem nincs velük semmi baj, sőt! De pl van olyan barátnőm akinek az ilyen drágább szaoktól lesznek kiütései, mert olyan szerekvannak benne. A másik meg az h lehet h drágábban adják, de nemfeltétlenül jobb, azért hiszik annak, mert többe kerül...
2012. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szemfestékből:ceruza,szemhéjpúder,spirál,tus stb

Szájfényekből,rúzsokból megfelel és tökéletesek tudnak lenni az olcsóbb márkátlan termékek.Tehát van olyan ami nagyon jó, és ami rossz,gagyi. Mint ahogy a nagyon drága termékekből is volt olyan amit kivágtam mert egyáltalán nem volt jó! Meg kell nézni őket, kipróbálni, kísérletezni.

Alapozóból, és púderből ajánlanám hogy márkásabbat vegyél mert abból azért fontos szerintem, hogy milyen.

2012. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én szempillaspirált és púdert mindig az Avonból veszek.

A többi olcsóbb,ami épp megtetszik valahol.

2012. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám mindig azt mondja, hogy olyan dologra amit a bőrömre teszek (alapozó, smink, spirál) ne sajnáljam a pénzt.

Próbáltam már a nagyon drága és nagyon olcsó termékeket is. Én viszont azt vallom, hogy ki kell tapasztalni. Alapozóból viszonylag egy olcsót használok (mahtattan stay matte), de spirálból jobb a márkás mert az olcsók nagyon hamar leperegnek és olyan mokeszt csinálnak, mintha bevertek volna.

2012. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Lovely-ból eddig csak a körömlakkok váltak be, abból nem érdemes drágát venni szerintem. Pl. a Miss Sporty cuccokat nem szeretem, a S-he-t se nagyon. Az Essence viszont szerintem nagyon jó, és ha 2x-3x ennyibe kerülne, annyit is megérne. Főleg a szemhéjpúderek kiváló minőségűek, meg a szemhéjpúder ecset, de a hab állagú alapozó is nagyon jó, és vagy 8-féle árnyalat van belőle. A körömlakkokat is imádom, hamar megszáradnak és rengeteg szín van. A szájfényekből próbáltam párat, csak az a kis tubusos nem jött be. Ami kifejezetten rossz volt, az a körömlakklemosó (kék), meg a Multi-Action False Lashes szempillaspirál. Úgyhogy inkább abból megveszem a Max Factort, de a többi cuccból simán jöhet az Essence.
2012. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim alapján az essence termékek nagyon jók, nekem csak a szemceruza nem vált be.

a she katasztrofálisan rossz.

Miss sporty-ból csak körömlakkom van, de az nem a legjobb. Az essence colo&go-i sokkal jobbak.

szempillaspirálból kevésbé ajánlom az essence-t, bár jók ugyan, de nekem leginkább az avonos darabok jöttek be, amik szinté nem drágák.

2012. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, rosszul írtam, NYC(talán Rossmann?) Még nem próbáltam, csak hallottam, hogy olyasmi árban vannak a termékek, mint az Essence. Köszönöm, akkor majd próbálkozok a termékekben.
2012. jan. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!