Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avril Lavigne (Wild Rose)...

Avril Lavigne (Wild Rose) vagy (Forbidden Rose? )

Figyelt kérdés

Avrilnak meg van a Black Star parfümje. és 15ml-eset szeretnék vagy a wild rose-ból, vagy a forbidden rose ból.


szerintetek melyik legyen? Nektek megvan valamelyik? Milyen az illatuk? Köszönöm előre is.


2012. jan. 8. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj el a boltba, és szagold meg őket. amelyik jobban tetszik neked, azt válaszd :)
2012. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,lehet hogy az lesz :). És köszi hogy írtál
2012. jan. 9. 14:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Forbidden Rose tetszik a legjobban :)) olyanom is van.
2012. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Forbidden Rose a legjobb illatú :) Finom, nőies.
2012. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. És Már van rá pénzem,és 70% hogy a forbidden rose lesz:) Várok még válaszokat!
2012. jan. 13. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom illat nagyon tetszik:) Mindegyik párfümje kellemes illatú és nagyon szép a designe is:) és a gyűrűk is klasszak:) Nekem már mindhárom parfűm megvolt vagyis kipróbáltam és mind tetszik:) Egyszer majd egyszerre veszek mindháromból és lesz itthon egy saját kollekcióm:)Mostanában a Forbidden rose tetszik nekem is a legjobban de a wild rose is finom nőies és a balck star pedig szexi és rockos:) A Forbidden pedig misztikus és nőies is egyben:)22/L
2012. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,azt mondták a szüleim,hogy születésnapomra megkaphatom :). még nem tudom hogy melyik legyen,de valószínüleg a forbidden rose lesz. Köszönöm a választ^^"
2012. jan. 30. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
A Wild Rose eléggé édes, míg a Forbidden Rose inkább gyümölcsösebb. Nekem személy szerint mind a három megvan, de én jobban preferálom a Black Star-t. Egyébként én a Forbidden Rose-t ősszel szoktam használni, nem tudom miért. Olyankor jobban kijön az illata. Nah meg esőben is felerősödik eléggé. Szerintem nagyon finom az is. Minden féle képpen ha a 2 körül kellene dönteni, akkor a Forbidden Rose lenne. :)
2012. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. --> Szerintem 30ml-eset vegyél, jobban megéri.Én netről rendelem és 5000 Ft szállítási költséggel együtt, míg a boltban a 15 ml-es kerül annyiba. :)
2012. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oks,köszi
2012. febr. 6. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!