Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fekete hajat le kéne szívni...

A fekete hajat le kéne szívni ahhoz, hogy barnásra át tudjam festeni?

Figyelt kérdés

konkrétan ilyen színűre gondoltam.

[link]

és meg tudnátok mondani ez milyen árnyalat, hogyan kereshetném meg?

meg akkor itt kérdezem meg, hogy tudnátok e még ajánlani olyan szemceruzát, ami nem kenődik el 5perc alatt, és nem az a gyenge fajta ami alig látszik?!


2012. jan. 9. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem barna! Ez alul világosszőke felül meg amolyan "leszívott" szín, de a színe kb. középszőke...


ha festett fekete hajad van, akkor nehéz megszabadulni tőle. Több leszívatáson kell keresztülmenni, vagy színleszedéssel, amit fodrász sem nagyon tud kár nélkül megcsinálni.


Amúgy ha leszívják mondjuk világosbarnásra, onnan már lehet szőkíteni, de mivel ennek a lánynak két színű haja van, melyik színt szeretnéd magadon tudni?

2012. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Allerima ***** válasza:

Hát....a hajkérdésben nem sokat tudok segíteni. Nekem azt mondták, hogy várjuk meg míg elkezd lenőni a hajam és akkor elkezdi melírozással. Nekem festett fekete hajam van.


Ha jó szemceruzát szeretnél, akkor menj el egy olyan kisboltba ahol nem csak márkás dolgokat árulnak. A legtöbb ilyen üzletben megtalálod azt, amit én használok. A nevét nem tudom, mert olyan picire hegyeztem már, hogy most nem látszik :) Leírom hogy néz ki: szürke a ceruza külseje a vége fekete. A kupakja ezüst színű. 400 Ft körül van. Ennél erősebb szemceruzát nem ismerek.

2012. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló:a felső színt szeretném valahogyan elérni!:)


második válaszoló: olyanom van, és mindig elkenődik:S

2012. jan. 10. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Eleve fekete hajból világosabbat csak szivatással lehet elérni, még egy sötétbarnát is. Van akinek meg még az első szivatás se sokat mozdít a feketén. Pl. nálam volt ilyen eset, hogy szívták a feketét a legerősebb hidrogénnel és ugyanúgy maradtam fekete.

Én jelenleg kékesfekete vagyok és szerintem ilyen is maradok vagy sima fekete. Szerintem ez szebb mint egy világosabb hajszín.

2012. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Allerima ***** válasza:
Nővérem is panaszkodik erre a szemceruzára, de nekem tökéletes. Van egy másik ami viszont neki is bevált. Ugyanott keresd ahol ezt, azt hiszem Alex cosmetics-es, de nem vagyok benne biztos. Fekete külsejű, ezüst kupakkal. Ez nem olyan erős(kellőképpen az), de nem is mosódik le úgy. Szerintem egy próbát és 400 Ft-ot megér...remélem segítettem :)
2012. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én vettem egy úgynevezett radírt ami leszedte a fekete hajamról a sötétet és sokkal világosabb lett
2014. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!