Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan piercingest,...

Tudtok olyan piercingest, ahol megcsinálják szülői engedély nélkül is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
utána meg anyád agyonüt vagy olyan jó piercinges h veheted ki mert annyira ügyes h begyullad..
2012. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, hogyne így könnyű segíteni... tudok egyet Timbuktuban, jó lesz...?

Egy jó piercer nem kockáztat, hogy pár ingerült apuka agyonveri, vagy feljelenti, és megbírságolják.

Rossznál meg nem érdemes csináltatni.

Amúgy meg nagyon okos gondolat, vállalod a családi balhét meg minden, de arra a sok okos kisgyerek nem gondol, hogy a pc-t elég kivenni, beforr, szóval nem igazán játszotta ki anyucit-apucit.

2012. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Kolozsváron csináltattam 16 évesen, csak valamit ki kellet tölteni, hogy saját felelőségemre meg bla bla bla...Akkor a nyelvembe tetettem, nemvolt gond amiatt, hogy apuci anyuci meglátja. Ré egy évre veték észre és hamar megbékéltek vele. Sztem ha elmész pár helyre találsz olyat ahol megcsinálják.
2012. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megcsinálom én.. Hova kellene?
2012. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anyádék a nyelvpiercinget 1 év után vették észre...nagyon sokat törődhetnek veled...
2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!