Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves lánynak, papíros köröm?

13 éves lánynak, papíros köröm?

Figyelt kérdés
[link] ilyen körömlakkal szeretném .. csak nem tudom hogyan, és hogy iskolába nem lesz ez feltűnő? annyit tudok hogy az újságoból ki kell vágni egy darabkát ahol van szöveg is ráragasztani.. de hogyan? előre is köszi a válaszokat :$$
2012. jan. 11. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ráragasztani? Szerintem te valamit nagyon félreértelmeztél. Egyébként ez a te sulidtól függ, meg a tanáraidtól.

Én 15 éves vagyok, itt nem igazán izgatja a tanárokat, van akinek fekete vagy pink a körme.

2012. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ehez nem kell semmiféle papír, csak ügyesség és ilyen színű körömlakk
2012. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
a kérdező szerintem ilyen körömre gondolt. :) http://www.youtube.com/watch?v=2kcdt4_5Ncc itt szépen elmagyarázza, hogy hogy csináld, de angoltudás nélkül és érthető. Nekem is nagyon tetszik(20L), szerintem nem feltűnő, inkább érdekes, nem hiszem, hogy szólni fognak érte.
2012. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
leírhatom ,mert tudom hogy kell: lekened alappal, majd kis papírokat kivágva, kicsit feloldod valami alkoholos lötyiben ( ez lehet alkoholos arclemosó tonik), nem sokáig kell oldogatni, és aztán rárakod a körmödre... majd szép óvatosan leszeded. kend majd le valami fedőlakkal.. Ja és a kérdésedre felelve, egyáltalán nem feltűnő, nem hiszem, hogy szólnának érte, hacsak nem vallásos suliba jársz.
2012. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
énis csináltam már ilyet,épp ezzel a lakkal,s nagyon szép lett,s tartósis a lakk,felkentem a lakkot,ugye alapot is stb stb,és kicsi szüveget,tetszölegesen bekened valami alkohollal,én szesszel kentem,gyógyszertárban kapható,ráteszed a körmödre,vársz mig megszárad,közben rányomod,s készis,csak vigyázz,a lakk full száraz legyen,mert küldönben beleoldad:D14/L
2012. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen volt körömtetoválásom, olyan volt, mint a rágóhoz ami jár. Be kellett vizezni és ott maradt a körmön, aztán lehetett rámenni átlátszó lakkal. Vagy hallottam valami körömnyomdáról is, nem tudom, valami műkörmös szalonban vagy fodrászkellékesnél vagy valahol a neten lehet-e ilyet kapni.


A videón szereplő köröm nagyon szép, szerintem elég visszafogott is, viszont érdekes. Nem gondolom, hogy emiatt a tanárok céltáblája lennél a későbbiekben, ez szép, visszafogott, nem veled kellene szívózniuk. ;)

Bár nem tudom, mert nálunk egész általánosban tilos volt az ilyesmi, de középsuliban már nem szóltak érte.

2012. jan. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , és már megcsináltam , ma nem szóltak :) amugy nem vallásos iskolába járok :)
2012. jan. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!