Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor esik ki- löködik ki a...

Mikor esik ki- löködik ki a köldök pc?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 11:01
 1/6 szamóca.. ***** válasza:
100%

ha rosszul van szúrva

ha nem bírja a szervezeted az anyagot

esetleg ha rosszul kezeled

vagy ha beakad valamibe és kiszakad

2012. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szamócánál jobban nem lehetett leírni, ment a zöld:D
2012. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tölem is ment. köszönöm szépen :D
2012. jan. 14. 11:30
 4/6 A kérdező kommentje:
de azt mond már el légy szíves, hogy hogyan kell rosszul kezelni?
2012. jan. 14. 11:31
 5/6 szamóca.. ***** válasza:
az ritkábban okoz kilökődést, csak fertőzésveszélyes. kilökődni attól tud, ha a szúrás utáni napokban nagyon megterheled. esetleg ha annyira elfertőződik akkor védelmi mechanizmusként kidobja a bőrös... hát alap dolgok de ezt a piercered el fogja mondani, figyelj a higiéniára, ne menj uszodába szoliba stb egy ideig, megmondja hogy mivel kenegetheted (én még úgy tudom krémet nem szabad frissen szúrt sebre tenni, de azóta már hallottam olyat hogy ajánlják sokan, úgyhogy már én sem tudom:) ). meg az első napokban hetekben nagyon vigyázz rá hogy ne akadjon semmibe, ne tegyél rá szoros harisnyát/nadrágot. Meg legyen elég hosszú a piercing szára, de a jó piercer erre odafigyel az nem a dolgod.
2012. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már tegnap csináltattam, szal megvan. de köszönöm szépen, vigyázok rá. ment a zöld kezecske :D
2012. jan. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!