Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SZOLNOKON hol lehet Louis...

SZOLNOKON hol lehet Louis Vuitton táskamásolatot beszerezni? Előre is kössz!

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A világ legcikibb dolga a táskamásolat. Kiscsillag, senki nem fogja azt gondolni, hogy neked volt negyedmilliód egy eredeti Louis Vuittonra, mindenki tudni fogja, hogy egy komplexusos proli vagy, aki így akar gazdagabbnak tűnni. Körbe fognak röhögni, de te tudod..
2012. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Első XDDD

Szép volt:d

2012. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hu de megmondtátok jeeee de ettől az impotencia nem fog elmúlni hihi , oooops vagy ezt nem tudjátok? ejnye ejnye! inkább ezeket a kérdéseket kellene böngésznetek. áhhhbocs ahhoz értelem kellene pfffff.
2012. jan. 14. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ezt sosem fogom megérteni, hogy ha valaki válaszolás közben fingik, azt minek gépeli bele a szövegbe? (pffff-pffff, duplafing)


Kérdezőcske: jeeeee jeeee nyilvánvalóan lányok írtak ide, nekik meg nem sok keresnivalójuk van az impotencia témakörben, de ehhez ugye némi értelem kellene.. na szaladj, vegyél egy gagyi másolat-táskát, hátha valaki elhiszi rólad, hogy milliomos vagy, és csak azért élsz lakótelepen, mert bújkálsz a rajongók elől, yeeeeee

2012. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem elgondolkodtato hogy milyen nehéz gyerekkora letert azoknak az embereknek akik ilyen szánalmas modon kritizálnak. érvényesüljetek az életben a fene bölcs hozzászólásaitokkal. de örülök hogy minden nap megnevettet valamelyik nagyon okos társatok szánalmas kis együgyű lelketeket XD
2012. jan. 15. 23:14
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is gagyi a táskamásolat. De ugassál le mindenkit nyugodtan, akik nem azt válaszolják a gyökér kérdésedre amit hallani szeretnél. Amúgy szerintem bármelyik kínai piacon be tudsz szerezni ilyen táskát, ami megjegyzem, tökéletesen illik majd a személyiségedhez.


Amúgy már 60 000 magyar forintért is tudsz eredetit venni. Gyűjtögessél egy kicsit, bár eszed több nem lesz, de pénzed az még lehet.


[link]

2012. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A linken, amit az utolsó válaszoló tett, nem eredetiek vannak!!! Nehogy valaki bedőljön!!! Azok csak drága másolatok! Az eredeti LV-nek NINCS outletje és SOHA nincs akciós termék! Eredetit olcsóbban csak ebayen lehet szerezni.

Hamisat pedig kínai piacok, üzletek? Vagy vatera.

2012. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Igen. Valóban, ott van apró betűkkel, hogy "replica". Nem is figyeltem, nem szoktam ilyen táskákat nézegetni, a böngészőből jutottam ide. Elnézést kérek, igazad van. Akkor marad a kínai piac. Egyébként ennek tudatában ezek még gagyibbak, ki az a hülye aki 60 rongyot ad egy másolatért??? Te jó ég!

2012. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

www.divatholmi.com

Ez az oldal nagyon jó és bármit beszereznek. Ne törődj a rossz indulatú megjegyzésekkel. Azt tedd ami téged boldoggá tesz. Ha egy LV táskára vágysz de nem engedheted meg magadnak akkor egy kiváló minőségű másolat is megteszi. Aki azt mondja körberöhög az vagy irigy, vagy nem röhög körbe mert úgy sem ért hozzá. Vagy ha igen, akkor már ő is foglakozott a témával. Szóval az ilyen emberek nekem szánalmasak. Akárki megérdemli, hogy egy olyan táskát hordjon amit a legnagyobb tervezők terveztek meg. És egyébként pedig nem fél millió, a legjobbakat is meg lehet venni akciósan 2-300 ezerért és sokkal többeknek van eredeti mint gondolnád. Nekem van kettő eredeti és jó néhány másolat is alig van különbség már csak ezért is javaslom hogy egy drágább másolat ár érték aránya kedvezőbb.

2012. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!