Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor lesznek a nagy Essence...

Mikor lesznek a nagy Essence leárazások?

Figyelt kérdés
Tavaly valamikor ilyenkor volt szinte minden 300 ft. De most néztem több helyen is és sehol semmi. Valaki tudja hogy mikortól lesz idén?

2012. jan. 14. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyan van ilyen leárazás? :O 300 Ft szinte minden cucc? :O Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem!
2012. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok erre én is.
2012. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, a múltkor elfogtam egy ilyet. Tök jó volt, majdnem megvettem a beszáradt körömlakkokat.
2012. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer én is kérdeztem, de sajnos választ nem kaptam. Most nem régen is volt ilyen, érdemes sűrűn figyelni :)

Am ilyenkor mindig jól feltankolok :D

2012. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kifutó termékek kerülnek 300ft-ba. Azért nincs mostanában, mert ahogy írtad, tavaly volt újítás, az új termékek régi változatait passzolták el olcsón (lásd: pirosítóecset, amiből már új fajták vannak/a régi utolsó ára 300ft volt). Az essence oldalán figyelemmel tudod kísérni a dolgokat, biztosan ki lesz írva minden kifutó termék. Azok pedig egész biztosan 300ft-os egységáron lesznek kaphatóak. :)
2012. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!