Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lakkzselét kizárólag saját...

Lakkzselét kizárólag saját alapozóval ill. fedővel lehet használni?

Figyelt kérdés

Vagy zselés körömerősítéser is tehető, majd fényzselével befejezhető?

Szóval butának néz a körmösöm, ha ilyet kérek vagy simán lehet így is csinálni?


2012. jan. 17. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Zselére kenhető, de fényzselét nem szabad rátenni, mert a géllakk rugalmas, a fényzselé pedig merev, így lepattogna. Miért nem hagyod meg a döntést a körmösödre? Ő tudni fogja, hogy mit miért csinál, mivel ez a szakmája. Nem bántásból írom ezt, és kérlek ne sértődj meg.
2012. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, jójó persze, csak még elég kezdő és kíváncsi voltam rá no. :)
2012. jan. 17. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehe h kezdő, de attól még mindig jobban ért hozzá:) Ne akarj idegesítő/okoskodó vendég lenni, mert előbb-utóbb nem kapsz időpontot...
2012. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, ezt megfogadom! ;)
2012. jan. 17. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:
a gél lakk, amúgy kifejezetten otthoni használatra IS van! nem egy nagy kunszt
2012. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom, hogy ha a körmös nem hajlandó felvilágosítani, akkor keresek másikat


én most jártam meg egy kezdővel. 2 nap után tiszta levegős volt a zselé műköröm, 2 hét után pedig lényegében már nincs is a kezemen semmi

2012. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!