Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg nem lehet javíttatni?

Tényleg nem lehet javíttatni?

Figyelt kérdés
Van egy Swarovski kristályokkal díszített bedugós fülbevalóm, aminek letört a hátulja. Bevittem az ékszerészhez, ott azt mondták dobjam ki, mert nem lehet javíttatni. Tényleg ennyi volt??

2012. jan. 17. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
áhá. "JAVÍTANI"
2012. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja eltrollkodtam magam. egyébként szerintem nincs menthetetlen dolog, vidd be máshová
2012. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értek ezekhez, de nem hiszem el, hogy nincs arra mód h megcsinálják, mert csak össze lehet olvasztani vhogy..
2012. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha elkészítették valahogy, akkor meg is tudják javítani..

Mert ők sem találták, hanem készítették..

2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem ezüst volt a fülbevalóm,de ugyan ez volt a baja 1500 ft-ért megcsinálták. Vidd egy másik helyre.
2012. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Új pöcköt kell forrasztani a hátuljára. Csak az ékszerész nem akart foglalkozni vele. Kérdezd meg máshol is.
2012. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, azt mondták, hogy az olvasztásnál kipotyognak a kövek. De amikor csinálják először a hátulját, majd utána rakják vele a köveket? Mert én is ezen gondolkoztam, hogy valahogy meg is csinálták. :/
2012. jan. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!