Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beléptem az Oriflame-be évek...

Beléptem az Oriflame-be évek óta használom a termékeit és nagyon meg vagyok velük elégedve. Szerintetek van még ma olyan aki be szeretne lépni és hol találok ilyen emberkéket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit lehet vwle kaszálni, és hoy vannak-e buktatói. Én lehet belépnék:)


20l

2012. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 bnőm is tagja volt,mind a ketten csúnya pénzeket buktak rajta.
2012. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy lehet vele pénzt bukni?


Rendelsz termékeket és azt kell kifizetned persze nem a katalógus árát hanem a csökkentett -30%os árengedményes árt. Ezen hogy lehet bukni?

2012. jan. 19. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
bukni ugyan nem lehet, de egy idő után, hogy megérje rendelni, csomó mindent meg fogsz venni és ott áll majd kupacban. Persze ha sokan rendelnek tőled, úgy megéri. Én bent voltam, és halálra idegesített mindig, hogy nem érkezett meg a kért termék vagy később. Néha-néha rendelek, de nem terjesztem.
2012. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem még eddig nem volt negatív tapasztalatom én nem szoktam pluszba rendelni mindig annyit rendelek amire szükségem van és amit el tudok adni.
2012. jan. 19. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
én is belépnék.. :)
2012. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szívesen beléptetek bárkit :)
2012. jan. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!