Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az nagyon ciki, hogyha 12...

Az nagyon ciki, hogyha 12 évesen a 13 lányból csak én nem sminkelem magam az osztályból?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagyon ciki? a többiek csúfolnak érte, de nem akarom ilyen korán elkezdeni...
2012. jan. 19. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem nagyon, de kicsit se. Sőt, inkább az a ciki hogy ők már sminkelnek. Ez a kiscsaj meg.. Régebben néztem pár videóját, de csak röhögtem rajta, pedig nem csak vicces, szánalmas is. És nem fogja fel hogy mindenki szerint hülyeséget művel. '-.-
2012. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen nagyon gáz rohanj vegyél hat kilo alapozot és kend gyorsan magadra , mert ultraciki:"s

Ne kezdd el. Szólj be nekik hogy te legalább smink nélkül is szép vagy... ha elkezdenéd megbánnád. Ha meg patik vannak ,tonizáld vagy szappanozd.(arclemosó szappan)

2015. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is 12 vagyok, de bevallom életemben 1x sminkeltem magam:Alapozó, valami mattító (vagy mi) púder, szempilla spirál, rúzs, és kihúztam a szemöldököm. És ez egy ottalvós bulin volt. De az eszembe nem jutott, hogy utcára vagy suliba sminkeljek. Anya azt mondta ráérek még. De tényleg minek? Ennyi idősen felesleges. Mindenki úgy szép, ahogy van! Ráér az 17-18 évesen, de inkább 20! Persze akkor sem kötelező. Ők meg csak büszkék lehetnek magukra, hogy ennyi idősen 2kg vakolat, pláne hogy csúfolnak, amiért te nem csinálsz hülyeségeket.
2018. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!