Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Essence Zselés Szemhéjtust...

Az Essence Zselés Szemhéjtust lehet vízvonalra használni?

Figyelt kérdés
Ezt a tust fogom megvenni de azért érdekelne h lehet-e vízvonalra tenni belőle vagy ez attól függ hogy kinek mennyire érzékeny a szeme ezekre a dolgokra?

2012. jan. 21. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem oda ne tedd. Meg ez amúgy is tus.
2012. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a tus nem a vízvonalra való, mégcsak nem is a szem alsó vonalára.
2012. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is írták, tust nem használunk vízvonalra!
2012. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
látom, előttem nagyon ellent mondanak velem, de én hogyha hosszan tartó szép vonalat szeretnék, akkor van, hogy azt használom a vízvonalra. Ez az egyetlen, ami nem irritálja a szemem. A sima tusok, még a szemhéjamon is csípnek. És nem minden nap használom oda, de nekem sokkal kényelmesebb, tartósabb. De persze lehet ítélkezni, nekem bevált. Mondjuk a minden napra sok lenne, mert azért mégis az ott sokkal jobban kikészítheti a szemet.
2012. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már nem egy, nem kettő videón láttam, ahol csajok sminkelik magukat, hogy ha bulis sminket csinálnak akkor a vízvonalra is tesznek belőle szemceruza helyett. Nyilván alkalmanként, de párszor, ha tényleg tartósságra mész semmi bajod nem lesz tőle. És a kutya se fogja megmondani, hogy Na ő tússal húzta ki és nem szemceruzával. Tehát nem való oda...na és...és ha ettől tartós, és nem is irritálja, akkor miért ne?
2012. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!