Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mandulavágású szem. Mutatnátok...

Mandulavágású szem. Mutatnátok sminkeket rá, ami jobban kiemeli a formáját?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok! Mandulavágású alatt a "macskás" szemet érted ugye? Nekem legalábbis olyan van.
2012. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mandula vágású szem az olyan, mint ami az ázsiai típusú, pl.: kínai, japán embereknek van.

Ezért mi sem egyszerűbb ha youtubeon kínai/japán lányok sminktechnikáid nézed, attól függően, hogy milyen sminket szeretnél.

2012. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első.. a macska meg a mandula eléggé eltér, még a való életben is, nemhogy szemtípusban :DD
2012. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég baromság amit írtál...Nyilván egy macska szeme meg egy mandulaszem eltér egymástól -.-' mi az hogy "hátmég szemtipusban.." Na akkor mutassatok nekem macska szemet meg mandulaszemet okosok...

Miért kéne ázsiai sminkről videókat néznie ha egyszer neki NEM az van...

2012. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy tudod mit nem kell , rákerestem . Ilyen a mandulavágású szem: [link]

[link]

pont mint a macskaszem -.-'

2012. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, de egyébként nem macskaszemem van :) 3. válaszoló, hasonló a szemem. és egy hétköznapi sminket szeretnék.
2012. jan. 24. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 79%-os(:


Ez macskaszem, a szemzug kissé lefelé, a külső V kissé felfelé ível:

[link]


Ez pedig mandulaszem, aminek a belső fele egész duci és kifelé elvékonyul:

[link]



http://www.youtube.com/user/MichellePhan?feature=chclk

Ez egy nagyon ügyes és profi sminkes csaj youtube-csatornája, a sok kence nem olyan fontos, mert leginkább reklámozza őket, de a technikáját innen eltudod lesni(:

2012. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
már ne haragudj de amit te mandulavágású szem gyanánt linkeltél az egy ázsiainak a szeme.Neve is van : mongolredős szem(héj) . Tehát ez nem "mandulavágású" ez simán egy ázsiai szem.Azért nevezték el forma alapján az európai szemeket , mert nem ugyanúgy néz ki az összes.Egy mandulavágású szem úgy néz ki amit linkeltem. Bezony.Ird be googleba hogy mandulavágású szem és nézd meg a képeket...
2012. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!