Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lány vagyok tetkót szeretnék....

Lány vagyok tetkót szeretnék. Hova csináltassak?

Figyelt kérdés
Nektek hol van? Lábfejen nagyon fáj? A derék ki van zárva.
2009. máj. 29. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egyszer... Én a lapockámra fogom csináltani, vagy a középre a két lapocka közé. Nekem ez a hely tetszik a legjobban. Barátnőmnek a jobb külső lábszárán van, az is jól mutat.
2009. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem irtó sikkes ha valaki a tarkója alatti csigolyájára csináltat,tod,van ott egy dudor,nah oda:)Vagy oda ahol mások az erüket vagdosság,vagy a lapockára:)

Én ha szép vékony lennék akkor az előbbire egy pillangót készítettem volna,de hát...:D

2009. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

A felkarodon is jól mutatna mondjuk egy kis virág vagy egy pillangó.


Régi rajztanáromnak a bokája felett pár centivel volt egy "törzsi" tetkó, és szerintem szuperül nézett ki.

2009. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem onnan számítva, hogy kitalálod, hogy tetkót szeretnél, várj még vagy 2 évet. Tapasztalatból mondom, én is nagyon szerettem volna tizenévesen, de most meg inkább szégyellném ha lenne rajtam. Változni fogsz és az ízlésed is ezzel együtt. A tetkó úgyis örökre szól, várj még egy kicsit, míg alaposabban átgondolod, hogy tényleg kell-e az neked.

Persze, most azt látod, hogy milyen menők azok a lányok akiknek már van, de hidd el ti is lesztek még 30 és 40 évesek is, akkor már nem biztos, hogy olyan büszke leszel a tini tetoválásodra...

A piercing azért jobb, mert az ki lehet venni a megunod. Meg ott van a henna tetkó is. Nekem mikor henna volt a kezemen, egy hét alatt meguntam a mintát. És akárhányszor új minta volt rajtam, mindet meguntam egy hét alatt...

:) (27 éves vagyok)

2009. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már várok egy ideje ezzel mert én meg 28 vagyok . Úgyhogy gondolhatod hogy ez nem csak tini hóbort. A mintán is egy évig gondolkoztam és keresgéltem mire megtaláltam a hozzám leginkább illőt . Vagyis nem csak azért csináltatok, hogy úgymond nekem is legyen. Köszi a válaszokat.
2009. máj. 29. 11:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ a mintától, hogy hova teteted. Szerintem jól áll lábfejen, tarkón, lapockán, csípőcsonton, esetleg szemérem tájékon... Én a karomra semmiképpen nem csináltatnék.
2009. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Akkor bocsi. :) Szerintem a lábfejen olyan lenne, mintha koszos lenne, van valami folt lenne ott.

Amúgy meg mindegy, csináltasd a lábfejedre, mert egynél te sem fogsz megállni. A végén teljesen össze-vissza leszel firkálva...

2009. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez egy általános tévhit, hogy ha van egy akkor lesz több is. Mindenki ezt mondja, pedig nekem és több ismerősömnek is csak egy van, és már 5 éve ott van, szeretem hozzám tartozik, de nem csináltatnék még egyet.
2009. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem a jobb lapockámon van. azért jó hely, mert 1részt jól néz ott ki, másrészt akármikor takarható, ami nekem fontos volt. mert nem mindenhol nézik jó szemmel. a lábfejen írtó jól néz ki! rengeteg képet láttam már ilyenről, élőben is láttam és kicsit sem olyan, mint a kosz. nagyon tetszik. én már tervezem a következőt a hátamra vagy a másik lapockámra(de derékon nekem se tetszik). amúgy ott fáj picit, ahol vékony a bőr. lapockán kicsit se, lábfejen talán jobban.

amúgy csak mellesleg mondom, hogy lézeresen minden fájdalom nélkül 100%ban eltávolítható.

2009. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem van a lábfejemen..

hát, kicsit fájt, főleg a csontos részeknél, de azért túlélhető.

2009. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!