Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok felsorolni olyan...

Tudnátok felsorolni olyan itthon is elérhető márkákat, amik egész biztosan nem alkalmaznak állatkísérleteket?

Figyelt kérdés
Bármilyen szépségápolással/tisztálkodással kapcsolatos márka jöhet, sminktől kezdve a szappanokig. Előre is köszi.

2012. jan. 28. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

kicsit i.dióta vagy..

ha nem tesztelik állatokon, az azt jelenti, hogy vagy

a) nem tesztelik sehogy

b)embereken tesztelik


a esetben majd csak akkor derül ki h rossz a termék, ha már leolvadt tőle az arcod.


b esetben meg nem tudni mik a mellékhatások fiatalok, ill terhesek esetében, mert nyilván nincs az a h.lye akit az anyja enged tesztalanynak, vagy aki terhesen bevállalja.



amúgy meg: [link]

2012. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a peta honlapját érdemes nézegetni.

[link] vagy itt is van felsorolás.

De amin tuti nem az a dm és a rossmann saját márkás termékei, az avon, az oriflame.

De érdemes nézegetni az összetevőket is, mivel ezek is sok káros anyagot (kőolaj származék) tartalmaznak. ha bioboltokban jársz akkor az ott található termékeket nem tesztelték állatokon. és minél kevesebb összetevőből áll, annál jobb.

2012. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első. Kérlek, hogy vagy a kérdésre válaszolj, vagy ne szólalj meg legközelebb. Ha embereken tesztelik, az legalább önkéntes.


A 2. válaszolónak nagyon köszönöm. Pont ma nézegettem a PETA honlapját, és azért gondoltam, hogy felteszem a kérdést, mert nem túl sok általam ismert márkát láttam a listán (igaz nem is néztem végig az egészet, mert marha hosszú).


Jöhetnek még:)

2012. jan. 29. 01:22
 4/4 anonim válasza:

Avon és Oriflame.

"The Body Shop" termékei - ennek a márkának Magyarországon csak Budapesten van boltja (talán 2?). Ami érdekes ezzel a céggel kapcsolatban (és ez még a wikipedia-n is fenn van), hogy ők nem tesztelnek állatokon, de ugyanakkor a L'oreál csoport tagja, róluk pedig köztudott, hogy nem vetik meg az állatokon való tesztelést.

2012. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!