Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jófajta, tartós barna...

Milyen jófajta, tartós barna szemceruzát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat, ami nem maszatolódik el magától pár óra alatt. Azt olvastam, hogy vízállót kell venni, na de melyikek vízállóak? Tudtok konkrét márkát mondani? Csak egy kicsit akarom kihúzni a szemem alsó, és felső részét nem feketével, hanem barnás-szürkés színnel, hogy természetesnek tűnjön. Lehetőleg Rossmannban, esetleg DM-ben kapható legyen. Nagyon köszi!
2012. jan. 29. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Essence long lasting szemceruzát javaslom. Nekem még nincs, de tervezek 1-2-t beszerezni, mert nagyon jó véleményeket olvastam róla itt: [link]

500 Ft egyébként, és Rossmannban, DM-ben is lehet kapni.


19/L

2012. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösziii! =)
2012. jan. 29. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
essence long lasting barna szemceruzám van pont, hű a nevéhez ! mindenkinek bátran ajánlom, reggel felkenem estére is ugyanúgy áll
2012. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is azt akarok most venni, de ha vízvonalra kenjük, ott is tartós?:)
2012. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ott is :)
2012. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is köszönöm a tippet, megvettem nem rég, és tényleg tartós :)
2012. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!