Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13-14 évesen szemhéjpúder?

13-14 évesen szemhéjpúder?

Figyelt kérdés

Szeretnék használni már szemhéjpúdert DE nem azért hogy most "jajj de nagy kislány vagyok" hanem csak úgy szeretnék szebb lenni de néha tartozkodom tőle.


Akkor szerintetek használjak vagy ne?

Lécci ne írjatok bunkó választ


2012. jan. 29. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 14évesen ha nagyon szeretnél és a suliban/szüleid megengedik,akkor oké.De nem kell túlzásba vinni,egyelőre csak világosabb/szolidabb színeket használj,ilyesmire gondolok :


[link]


Nem kell rögtön ilyennel kezdened:


[link]

2012. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem ne! Túlságosan megszokod te is és a környezeted is. Aztán már nem tudsz újat mutatni esetleg egy buliban. Először fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Mondogasd magadnak, hogy igen szép vagyok smink nélkül is.
2012. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha valami halvány pezsgőszín, akkor ok. Annyi a lényeg, hogy ne talpig füstös sminkben menj suliba.
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne... 13-14 éves lányokon még 'visszataszító' a halvány is. Sokkal nagyobb hatást fogsz elérni vele, ha majd 17 fölött kezded használni, és akkor is csak alkalmakként.

Egy ennyi idős lány arca még inkább kislányos, mint nőies, ezért furán mutat rajta bármilyen smink.

Türelem! :)

19L

2012. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem...a szemhéjfesték nem tesz szebbé, az csak olyan mint valami kis ékszer...

Egy szempillaspirál egy ajakfilc tényleg kiemeli a szép részeket...de kiszinezni a szemhéjad, amúgy sincs sok értelme, csak egy más szín...

2012. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj!:)
2012. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért ha sminkelsz akkor már ne rózsaszínre meg pirosra. Szerintem egy elegáns világosbarna, natúrabb szín elmegy. Buliba meg marad későbbre a sötét füstös. :)

[link]

[link]

[link]

Vagy szürkés, pl.: [link]

2012. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bár ezek a képek nem a legszebbek.

és mondjuk ez: [link] a smink se barna teljesen, és a modell kész röhej, na mind1.

2012. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valaki megindokolná a lepontozásomat? Köszönöm! :)

19L

2012. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

szia


Én nem pontoztalak le szerintdm a te válaszod volt a leghasznosabb:-)))

2012. jan. 30. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!