Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnam szepen, nem tul...

Hogy tudnam szepen, nem tul erosen festeni magam?

Figyelt kérdés
Sosem hordtam sminket, de most szeretnek. Viszont tulzasba se szeretnek esni. Probalgatom, de sehogy sem tetszik. Csak nem vagyok hozzaszokva es azert, vagy rosszul csinalom?
2008. ápr. 4. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kezded akkor szerintem eleg, a szemceruza, szemspial, valami szintelen szajfeny es egy kis alapozo. Szemhej pudert meg szerintem lehet hanyagolni, vagy max valami halvanyat. Pl. rozsaszint(de ez a borszinedtol is fugg.)
2008. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én hétköznapra csak egy kis púdert teszek fel, és szemceruzát, néha enyhe szájfényt. A színekkel sajnos sokat kellett kísérleteznem, főleg a púdert és szájfényt illetően, hogy mi áll jól nekem. De ha megkéred a kozmetikusodat, hogy adjon pár tanácsot, szerintem segíteni fog :)
2008. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!