Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfinak fülbevaló vagy...

Férfinak fülbevaló vagy fültágító?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb egy férfinak csak egy darab és bal fülbe.A tágító vagy a fülbevaló? Úgymond melyik a ,,férfiasabb'' Írjátok le h melyik és miért.Meg azt is leírhatjátok h milyen fülbevalóra (kocka,köves stb...)vagy fültágítóra(tüske,sima,csiga stb..) gondoltatok.Egyébkén 18/F

2012. jan. 30. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de nekem egyik sem férfias. Kifejezetten taszít, ha egy fiúnak testékszere van, de ez csak az én véleményem.
2012. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más, de mondjuk szerintem nagyon jól néz ki a fültágesz de akkor meg sokan meg fognak szólni de ha téged nem érdkel a kivülállók véleménye akkor próbáld meg végülis onnan is van visszaút ;)
2012. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként igen gondolkozom egy csigán max 6mm de inkább csak 3mm
2012. jan. 30. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet,nekem sem tetszik egyik sem, de ha már választani kell, akkor a kő nélküli fülbevaló,a fültágító engem egyenesen taszít.
2012. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Az a legférfiasabb ha nincs egyikbe se,semmi.
2012. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy ez a 21. század ennél vannak durvább dolgok sőt ezek már beleolvadtak a minden napokba. És ha ígyérzed jól magad mért ne?! Én nem vagyok tartozkodó se maradi. :))
2012. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet 100%-ban!
2012. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bár nem pártolom egyiket se, de ha muszáj lenne döntést hozni, fültágító. Az is max 7-10 mm, tehát hogy a fül alakja nagyjából ne változzon (még ha az ellenkezője is a lényeg).
2012. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja és sima. Szerintem, mivel majd' minden nő fülbevalót hord, ez maradjon meg nekünk. :d

A fültágító kicsit "brutálisabb".

2012. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A fülbevaló szerintem semmiképp se férfias. Viszont a fültágítót "divatból" csinálni hülyeség. Szerintem egyik se legyen.
2012. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!