Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozót, hogy a legcélszer...

Az alapozót, hogy a legcélszerűbb felvinni?

Figyelt kérdés
Ecsettel vagy nélkül?
2012. jan. 30. 22:34
 1/7 anonim válasza:
Mindenki másra esküszik, a profik is. Van, akinek az ecset jön be, én például kézzel viszem fel, aztán a felesleget letörlöm vattakoronggal. A MAC sminkesei pl sminkszivacsot használnak a felvitelhez.
2012. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ez időtől is függ mert ha ráérsz akkor az ecset nagyonjó megoldás. Én szivaccsal szoktam de persze abból mindig tiszta kell ;)).
2012. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Általában én kézzel szoktam csak ugye tv-ben legtöbbször ecsettel látom és érdekelt volna ,hogy esetleg úgy jobb e vagy ,hogy miért is.Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. jan. 31. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kézzel viszem fel, így nagyon egyszerű és gyors is. Én nem is tudnám, hogy kell ecsettel felvinni, még elképzelésem sincs róla. :) Folyékony alapozót használok.
2012. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már ecsettel is, az kicsit hosszabb idő volt, nekem kézzel könnyebb.

Az ecset azért jó, mert mondjuk, ha mást sminkelsz, akkor kicsit higiénikusabb, ha nem a kezeddel kezded el maszatolni a bőrét, gondolom ezért használnak a sminkesek is ecsetet, vagy szivacsot.

De pl. ha egyenletlen a bőrfelszíned(mondjuk pattanások, vagy lukacsok itt-ott..) akkor ecsettel egycsapásra nagyon szép egyenletesen felvitt alapozást kaphatsz.:)

2012. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. febr. 1. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Sminkszivaccsal a legjobb , amit elotte be is kell egy picit vizezni, ill. kezzel.
2012. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!