Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eltört pirosítóval mit lehet...

Eltört pirosítóval mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

benne volt a táskámban ma, mikor használtam még semmi baja sem volt, mikor rendezkedtem a táskámba meg már eltÖrve :S

[link]

ilyen pirosító és a legalsó két ív tört le :S


2012. febr. 1. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

óvatosan még használhatod :D

vagy veszel másikat. 1 hete én a rózsaszíneset vettem a rossmannban 299ft-ra volt leakciózva.

2012. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig szivaccsal használtad, akkor most próbáld ki ecsettel óvatosan, más ötletem nincs sajna.
2012. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári alkohollal öntözd fel és finoman nyomkodd össze, az alkohol el fog belőle párologni és újra egész lesz, max nem olyan esztétikus :)
2012. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit a harmadik válaszoló írt, nem biztos, hogy érted, ezért itt egy videó: [link]

Nagyon óvatosan kell neked ezt csinálni, hogy a többi színnek ne legyen baja. Esetleg megpróbálhatod, hogy a két színt különveszed (pl egy kifogyott krémes, vagy szemhéjpúderes dobozba), és akkor nem keveredik össze.

2012. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a törött púdereimet is elhasználom, csak jobban kell vigyáznom, hogy ne hulljon ki közben. De ugyanúgy lehet használni. Én nem dobok ki semmit, amíg el nem használom teljesen!
2012. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaaaj drágák vagytok köszönöm szépen mindenkink :)
2012. febr. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!