Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek szerint már ciki lett...

Ezek szerint már ciki lett gyöngy ékszereket is hordani?

Figyelt kérdés

mert pár napja kaptam egy beszólást h miért csak gyöngyből készülteket hordok..meg h más féle ékszerem biztos nincs...

viszont én úgy érzem h ez illik leginkább hozzám,de ezen a beszóláson elgondolkoztam h tényleg ennyire gáz-e mások szerint...


2012. febr. 2. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha neked tetszik...
2012. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan..más véleményét hagyd figyelmen kívül..ha tetszik és jó hordani,nosza rajta ;)
2012. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig más a trend, de ha az ember megtalálja a hozzá legközelebb álló dolgokat, azt nem érdemes lecserélni. Nekem van bizsu ékszerem, medálos láncom, de gyöngy ékszereim is vannak.

A kedvenc gyöngy ékszerem, egy fülbevaló. Semmi extra, egy közepet fehér gyöngy a fülbevaló, de az a minimálstílus, egyszerűség teszi szerintem nagyszerűvé. Szolid, elegáns, szóval nagyszerű darab.


Ha te jól érzed magad gyöngy ékszerekkel, úgy érzed, hogy így vagy kerek egész, akkor semmi áron ne cseréld le. Lehet, hogy más a divat, de te legalább megtaláltad azt, ami illik hozzád, és ez fontosabb a divatnál!

16/L

2012. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem csak egy gyöngyfülbevalóm van, azt szívesen is hordom (most is az van rajtam :) ). nyakláncot viszont nem vennék fel, egyébként sem szeretem a nyakláncokat.
2012. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!