Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fekete (alsó-felső) vízvonal...

A fekete (alsó-felső) vízvonalra kent szemceruza mindig elkenődik/lefolyik a szempillám alá. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

14 lány vagyok, és nem nagyon szeretnék szemhéjalapozót használni. Az is épp elég, hogy ezt használom, jobban nem akarom roncsolni a bőröm. A szemceruzám nem tudom, hogy vízálló-e, de egy fodrászkellékes boltban vettem. Vagyis pont ilyenem van, csak feketében: [link]

Mit kellene tennem, hogy ne maszatolódjon el? Sokszor úgy nézek ki, mint egy zombi, ahogyan lefolyik. És olyan csúnya. Lehet, hogy túl könnyes a szemem, és az miatt folyik el? És ha igen, az ellen mit lehetne tenni?



2012. febr. 4. 23:53
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Kipróbálhatod, hogy fel viszel először egy kis alapozót a szemed köré (de jól dolgozd el, hogy ne látszódjon) és utána húzod ki a ceruzával.

De egyébként a szemceruza egy krémes állagú termék. Ahhoz hogy napközben ott maradjon, ahova reggel tetted, fixálni kell. Ezt a színével megegyező szemhéjpúderrel a legegyszerűbb megtenni, így lehet elérni a füstös kontúrt. Ha tökéletes kontúrvonalat szeretnél, használj tust.

Én már csak szemhéjpúdert használok (ceruzát nem). Egy tusecsettel könnyű feltenni (persze egy kicsit gyakorolni kell :-). De úgy néz ki mint ha ceruzával húztad volna ki.

Remélem tudtam segíteni.

Minden jót!

Üdv: Betti

2012. febr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De vízvonalat húzom ki szemceruzával. Tudod mi az? És ott nem tudom tussal kihúzni, mert belefolyna a szemgolyómba. Meg amúgy sem akarok olyan nagyon erős szemet, épp azért nem használok se tust, se szemhéjpúdert.

De azért köszi, hogy segíteni próbáltál!

2012. febr. 5. 12:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem a vízvonalra nem lehet használni szemhéjalapozót.
2012. febr. 5. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Vegyél ilyet. Tudom, hogy szemhéjtus, de a gél állaga miatt én mindig vízvonalra használom. Nekem egész nap bírja. Ha le van árazva, 7-800 forint, szerintem megéri, mert elég sokáig elég egy.

2012. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Júúúj de jó lenne. És nem tudod, hogy a mostani katalógusból van-e?
2012. febr. 5. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van, de ha jól emlékszem, akkor teljes áron (1300 Ft).
2012. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiiiiii.
2012. febr. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!