Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartós szempillafestésről mi...

Tartós szempillafestésről mi a véleményetek? Van-e értelme?

Figyelt kérdés
Azért gondolkozom rajta, mert nem szeretek spirálozni, műszempillát meg nem szeretnék. Ha befestetem akkor a végét is befogja, ahol világosabb, és nem fog összetapadni?
2012. febr. 6. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyenekben. Szerintem lehet felesleges. De ha megnyugtat, akkor próbáld ki, nem egy nagy befektetés, és

tapasztalni fogod. Ha bevált, akkor még úgy is meg fogod csináltatni, ha nem, akkor meg legalább elmondhatod hogy ezt is kipróbáltad, és nem fogsz rajta agyalni, hogy mi lett volna ha... :)

2012. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem, mondjuk nyáron jobban jön, amikor az ember a strandolásra nem sminkeli ki magát, de ez mégis dob valamennyit az arcán. Néha én is megcsináltatom, mert szőkék a pilláim. :)
2012. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Becevio válasza:
Így télen szerintem fölösleges. Sokkal szebb, ha veszel egy jó dús keféjű, vízálló spirált, és azzal húzod át a pilláid. Természetes hatáshoz előrefelé spirálozz, ha pedig cicás szemeket szeretnél, akkor kifelé húzd a kefét :) lényegesen intenzívebb a hatása, mintha csak befestetnéd!
2012. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt már tartós festésem, nem egy rossz dolog. Lényegi változást ugyan tényleg csak annak jelent, akinek világosak a pillái, de nem drága, nem kenődik el és viszonylag sokáig megmarad (~1 hónap).
2012. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!