Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól nézne ki...

Szerintetek jól nézne ki valentinnapra?

Figyelt kérdés
Egy héten lesz a valentínnap és a 3. hónapfordulónk a barátnőmmel és arra gondoltam, h szerzek egy ilyen ezüst, szívalakú törhető medált, de ha ezüst láncot veszek hozzá, túl van a költségvetésen. Szerintetek jól nézne ki, ha bőr nyakláncot szerzek hozzá és más alkalomra veszem meg az ezüstöt?
2012. febr. 6. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Amerikamajmoló gyökér. Miért kell egy külön nap arra, hogy adj neki valamit? Máskor nem érsz rá?
2012. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bőr láncra nem biztos hogy jól fog kinézni a medál, de így hogy nem látom nehéz elképzelni. szerintem csak simán add oda neki a medált, ha szeret biztos örülni fog neki.:)
2012. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vok amerikamajmoló. Utálom Amerikát. Eredetileg 3. Hónapra szánom de az egyik ismerősöm mondta, h adjam oda valentínnapon
2012. febr. 6. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg még selyemszalagra tudnád rátenni,hamár nagyon akarod valamire "akasztani". De az meg nem biztos, hogy jól passzol együtt. Vagy megmondod hogy azt csak dísznek dizájnoltad hozzá, a komolyat majd később pótolod :)
2012. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szalagos jobb megoldás. De mondjuk én 3 hónap után még nem adnék ilyen fél szíves dolgokat. De ha tényleg akkora a szerelem, akkor csak gratulálni tudok :)

21L

2012. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem bőrrel is nagyon jól nézne ki, ahogy elképzelem, nekem tetszik :)
2012. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem a bőr nemjó. De nagyon jópofa és romantikus lesz, hogyha elveszed az egyik nyakláncát ami passzol a medálhoz, mintha elveszítette volna valentin napon pedig odaadod, hogy "megtaláltad;)" és rajta a medáál:)) nagyon emlékezetes lenne sztem:)
2012. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nővéremnek is van ugyanilyen törhető szíves medálja és az van beleírva, hogy best friends. Amikor vették a legjobb barátnőjével úgy volt a csomagba, hogy volt a medál és két ugyanolyan lánc hozzá.

Nem tudom, talán lehet még így lánccal együtt is kapni.


Vagy ha van olyan lánca, ami illene a medálhoz titokban elveszed tőle amikor nála vagy és arra teszed fel a medált. :) De a selyemszalag is jó ötlet!

16/L

2012. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ritkán járok nálluk és h nézne már ki, h kiugrik a konyhába és addig én elkezdek a szobájába kutatni? :/
2012. febr. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!