Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenbe hol, és mennyiért...

Debrecenbe hol, és mennyiért csinálnak zselés műkörmöt? Meg van szabva hogy milyen hosszúnak kell lennie vagy bármilyenre fel tudják rakni? És kb. mennyi ideig marad rajta a körmön?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sok helyen csin. Debr-ben.A Tóciban van egy nagyon jó manikűrös, aki tapasztalt és nagyon alapos,szép munkája van, és vékony körmöt csinál, nem ilyen csúnya vastagot. Az építés sztem 4000-4500 Ft, a töltés pedig 2900 ft-ba kerül.Bármilyen hosszú körömre felrakják,felépítik, de előtte a sajátodat levágja és lepolírozza.Kb. 3 hetente kell menned töltésre.Az csak rajtad múlik, h. mikor unod meg és veteted le.Én imádom, nekem már több, mint 1 éve fent van :)
2008. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi.

És még annyit szeretnék kérdezni hogy a zselés vagy a sima a jobb.

Melyik szebb és melyik a tartósabb?

2008. ápr. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!