Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illik a vörös rúzs a fekete...

Illik a vörös rúzs a fekete és fehér színekhez?

Figyelt kérdés

szóval ilyen rúzsom van(legalábbis ilyen a színe a számon): [link]

egy fekete nadrág, fekete blézer, és egy fekete-fehér mintás felső lesz rajtam, valamint fekete cipő...

a kérdésem az lenne, hogy nem nézne-e ki hülyén, ha ehhez az öltözékhez piros/vörös rúzst viselnék, valamint fekete "cicaszemeket"?


előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. febr. 11. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dögös ;)

Ám mondjuk a körmöd lehetne esetleg vörös,vagy egy vörös fülbevaló..:)

2012. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól nézne ki . Dögös és vadító lenne . Én is szoktam ilyen rúzst használni fekete fehér színekhez !
2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, az első kommentet, ezzel most nagy örömet szereztél nekem :d valószínű hogy a körmeim pirosak lesznek, viszont szeretnék még kérdezni valamit ami most jutott eszembe... műszempilla is lesz rajtam, de nem az a teljes, nem is tincses, hanem ez az ún. végepilla o.O szóval akkor ahogy felrakom, vékonyabb vagy vastagabb tusvonalat csináljak? melyik illene jobban?
2012. febr. 11. 20:37
 4/5 A kérdező kommentje:
2. neked is köszi :D és ha ezt tartósabbá szeretném tenni, akkor piros szájceruza is kell a rúzs alá ugye?
2012. febr. 11. 20:38
 5/5 anonim válasza:
igen... én azt is szoktam szerintem az ugy jobblesz és tartósabb
2012. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!