Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok normál de nagyon világos bőrre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nekem is nagyon világos a bőröm. És vhogy mindig vmivel sötétebb, mint a bőröm.

Két alapozó volt eddig, ami nekem nagyon bejött szín alapján.

Egyik a Max Factor Miracle Touch 55, ez világosabb, mint az 50es, nekem ez nagyon jól passzol. 3-4000 Ft körül van. [link]

Illetve egy olcsóbb a Catrice, hihetetlen világos alapozói vannak. Én a 020as Honey Beiges Catrice Infinite Matt alapozót vettem. A 010 nekem nagyon világosnak tűnt. Ezt az alapozót nagyon dicsérik.:) És én se bántam meg, nagyon jó. [link]

De a Photo Finish alapozója is jó a Catricenek, szintén kapható világos szín belőle.:) [link]


Küldtem linkeket, ahol olvashatsz véleményeket a termékekről, illetve más termékekről is van rengeteg vélemény.:)

Remélem tudtam segíteni.

Amit még figyelmedbe ajánlok, az a Essence Matt&Clean alapozó, nekem színbe ez is nagyon jó volt. Maybellinnek volt még egy jó, de az az árnyalat megszűnt, ill az Avon bőrnyugtató alapozója, ami még nekem egész jól passzolt.

Általában én mindig a legvilágosabb alapozókat veszem, annyir világos a bőröm.:)

2012. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a választ! :) Catrice alapozót hol tudom megvásárolni? Sehol sem találkoztam még vele...
2012. febr. 16. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossmann uzletekben kaphato Catrice.:)
2012. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!